Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tega vam drugi niso ali ne bodo povedali

Tega vam drugi niso ali ne bodo povedali

Pozdravljeni ponovno z moje strani, da vam približam budnost, logiko in pravo zakonitost.

——————————————

Za vaše dobro ne preskočite besed brez razmisleka.

——————————————

Svobodna volja človeku pomeni, da ima svobodo, prostost, razmišljanja , odločanja, skratka on sam je sebi gospodar, oblast.

Storili pa so ljudem, da nam ne priznavajo svobodne volje. Vzeli so si oblast nad nami.

—————————

Pa bom obrazložil z nekaj primeri:

Ko ste oče, mama svojemu otroku, ki še ni polnoleten po zakonodaji države, ste vi odgovorni zanj. Če otrok stori nekaj kar komu škoduje, stori žrtev, se bo zahtevalo in se od vas ne od njega zahteva povračilo, popravilo krivic. Skratka , ker ste vi njegov skrbnik, nasploh vladar, gospodar VI  odgovarjate za njegova dejanja. Vi boste pozvani na odgovornost in ne on.

————-

Če imate psa in ste njegov tako zvani lastnik in če se zgodi, da ta pes koga ugrizne ali komu povzroči škodo boste vi pozvani na odgovornost, vi boste kaznovani, vi boste plačali storjeno krivico, ki jo je stroril vaš pes.

—————–

Spomnete se preteklosti, spomnete se sedanjosti.

Milošević Slobodan je bil na sojenju v Hagu. Sodili so mu za zločine proti človeštvu. Namreč on si je vzel oblast nad ljudmi, ni on pobil na tisoče ljudi ampak, ker si je on vzel oblast nad njimi, biti gospodar, vladar ljudem, ki so povzročali, škodo, žrtve je bil med glavnimi krivci in poklican na odgovornost.

—————

Pustin predsednik Rusije se išče s tiralico, da bi s ega privedlo na sodišče zaradi zločinov proti človeštvu, ker si je vzel in naj bi bil oblast, gospodar tistim, ki izvajajo zločine.

——————-

Torej,če ste z razumom prisotni pri tem kar vam razlagam je povzetek tega to, da če si nekdo vzame oblast nad nekom, da mu s tem odvzame pravico do svobodne volje in ta nekdo, kateremu se vlada nekaj stori je glavni krivec, ki je poklican na odgovornost in sploh odgovarja za slabe posledice, točno tisti, ki si je drznil biti drugemu oblast in ne tisti, ki je neko dejanje storil.

————————

Državna oblast nam prepoveduje imeti lastno voljo, delovati po lastni volji, biti svobodni ljudje, sami sebi oblast. Zanika našo z rojstvom nam dano pravico, da smo sami svoj gospodar in vladar ter odločamo zase v vsem in povsod. Ne dovoli nam tega ampak “so si vzeli” oblast nad nami, da njihova volja velja in ne naša. Torej oni se imajo za naše godpodarje za vladarje nam. Toda, ko mi nekaj storimo , kar se lahko šteje , kot škoda, žrtev pa v tistem primeru oni s odpovedo in branijo odgovornosti, ki jim pripada z oblastjo in odgovornost preložijo na nas. Kar pomeni, da se norčujejo iz nas, nas zlorabljajo, nas sužnjijo, zatirajo, zlorabljajo in še več.

Tako ne glede na to, da se tako pri nižjih razredih kot so državljani ali pri višjih, kot so predsedniki, voditelji držav dobro zavedajo tega kar pravim in da gre po zakonitosti odgovornost z oblastjo in obratno, se oni zločinska oblast mnoga leta izogibajo odgovornosti, ki jim pripada z oblastjo in se vedno znova izognejo na ta način, da odgovarjamo mi ljudje, ki se nam vlada in ne da odgovarjajo oni,l ki nam vladajo ali bi nam vladali.

To je podobno, kot bi bili vi gospodar psa, ko pa bi ta storil hudo, pa bi pes odgovarjal vi pa ne.

Kot bi bili vi skrbnik, oblastnik otroku, ko pa bi ta storil škodo pa bi nanj preložili odgovornost.

Ne pes in ne otrok nista pod lastno komando, oblastjo ampak pod vašo. Vi jima določate kje in kako bosta ter kaj bosta počela. Kolikor svobode jima dopuščate je vaša odločitev, vi ste njuna oblast in vi odgovarjate.

Svobodna volja, svoboda, prostost, je, da je človek sam svoj gospodar in sam zase odgovoren, odgovoren za svoja dejanja.

Če pa človek ni svoboden in mu vlada državna oblast, pomeni, da je njegova svobodna volja podrejena državni oblasti. Tako bi zakonito omenjena oblast državna v vsakem primeru, ko človek, ki si je vzela nad njim oblast stori, škodo ali žrtev ona sama odgovarjati za nastalo škodo ali žrtev in ne, da vedno znova ljudi prevara da v tistem momentu, so pa oni sami odgovorni in krivi.

No tega, vam drugi ne poveda, povem pa vam Darko, zato, da boste vedeli in ne boste imeli pravičnega zanikanja, da niste vedeli.

—————————–

Še glede službovanja.

Človeku je dana svobodna volja. Ko se človek zaposli, podpiše, da bo podredil svojo voljo tuji volji.

S tistim momentom, ko podpišete pogodbo, da imajo drugi nad vami oblast pomeni, da se odpovedujete lastni svobodni volji ob enem pa to prodate.

V kontekstu božjega poročila to pomeni in ne pretvarjajte, ne sprenevedajte se da niste vedeli in sicer: Bog nam je dal svobodno voljo, vdihnil nam je duha in postalo smo živa duša.

Omenja se, da ljudje prodajo dušo hudiču.

Zato vam povem, ko podpišete pogodbo o zaposlitvi ali katero drugo s katero podpisujete se strinjate in prodajate ter podrejate svojo voljo tuji volji, pomeni, da prodajajte samega sebe, torej ker ste živa duša pomeni da prodajajte svojo dušo, Namreč vi ste duša in svobodno voljo odločanja imate. Ko to prodate in se podredite pomeni, dejansko to, da tisto, kar je stvarstvo, stvarnik, Bog, če se razumemo podaril izključno vam , da boste svobodni in samo svoji zavržete. Če niste verni v smislu Boga ali smatrate , morda tudi da ste na nekem nivoju sami sebe ustvarili to ne spremeni dejstva, da vam je dano, da vam je na dosegu lastna svobodna volja in tako oblast nad samim seboj. Ko se temu odpoveste in to prodate ste tako gledano prodali dušo hudiču, ki se nanaša na hudo. Kajti hudo je, da ste sposobni, zdravi, razumni pa drugi imajo nad vami oblast vi pa ste navaden suženj.

Za konec se iskreno vprašajte tudi to, ali vam je kdo že to obrazložil , kar vam je Darko in na ta način. Ko boste to storili in če boste iskreni do sebe in drugih, ter imate moralna načela, boste pa morda le cenili moje besede vam in jih ne zavračali ali podcenjevali.

Lep da še naprej in upam, da se čimprej zbudite, ker me mineva potrpljenje, saj dokler ni zavedanja o lastnem suženjstvu in goljufiji zločincev nad nami dotlej tudi ni možnosti upora temu.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Radiator, 02.09.2025 ob 20:05

Janša bo kriv tudi, če bo v soboto med poroko leta deževalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darko447, 07.09.2025 ob 15:46

 

 

 

 

 

 

 

 

Prav tako tisti, ki so sodili omenjenim zločincem, ki so si vzeli oblast nad ljudmi, so si vzeli oblast nad ljudmi.

Nihče nima večne oblasti in zato nekdo, ki je prevzel oblast, toži drugega, ki je oblast imel prej.

Tako novi zločinec v očeh naivne črede, postane rešitelj, da si lahko podredi zabito čredo na podlagi svoje nove iluzije in oblasti.

Zato zabita fuknjena čreda nikoli ni svobodna, ker se samo menjajo gospodarji in se preimeujejo politični režimi, pod katerimi se čredo sužnji in izkorišča.

 

Vsak, ki ima denar, ima moč. Recimo Néstle, švicarska firma s prehrano. Kot rotschildi. Mars firma. To so tisti, ki jih nikoli ne vidite in jim nikoli v življenju ni bilo treba delat, in jim še generacije ne bo treba delat.

Nad državo so firme, elite. One diktirajo. Državniki pa ubogajo.

Potem je pa raja.

Potem

Odgovor na objavo uporabnika
elite, 07.09.2025 ob 16:13

Vsak, ki ima denar, ima moč. Recimo Néstle, švicarska firma s prehrano. Kot rotschildi. Mars firma. To so tisti, ki jih nikoli ne vidite in jim nikoli v življenju ni bilo treba delat, in jim še generacije ne bo treba delat.

Nad državo so firme, elite. One diktirajo. Državniki pa ubogajo.

Potem je pa raja.

Potem

Le zabita raja tem korporacijam daje denar, ker kupuje njihovo sranje.

Zabita raja v resnici diktira. A ker je zabita, vidimo le posledice zabitosti raje.

 

 

 

 

 

 

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close