Slovenski splet je poln ruskih trolov
Pape, 26.08.2025 ob 22:30
Očitno nimamo samo ruskih vohunov, imamo tudi plačane ali prostovoljne propagandiste, zlasti med komentatorji pod novicami, ste to opazili? Recimo na MMC portalu jih je veliko.
Bumbarji so tele Ruseki. Namesto, da bi zrihtal domači sekret (alkoholizem, revščina, kurbarija, sirote, nasilje, kriminal), se ukvarjajo s sosedi.
Ne beri kurčevega RTV ruskega trobila (podaj prijavo za pro-rusofilijo na pristojne organe in evropske zveze novinarjev – jaz sem že), na naslovno stran dajo to da je rusija – ob milijon crknjenih vojakih – prodrla par sto metrov v eno regijo, a na isti dan so ukrajinci potisnili ruse iz celotne regije Sumy, ampak je bolj pomembno napisat da je slavna ruska armija napredovala za 200 metrov – ob skoraj 1,000 mrtvih vojakih dnevno XD
POŠČIJEM se na RTV, rusofilčki pa so tako tisti 10% neintelegetne populacije ki jim mati narava ni dala IQ-ja kot 90% ostalim…brez skrbi, so v GROMOZANSKI manjšini, itak je en zadnjič dokazal da si to par ljudi naredi 100 accountov in si nabije 100 plusov, patetiki patetični, kot smrdljiva teroristična združba pod imenom rusija
XXY, 26.08.2025 ob 22:34
Bumbarji so tele Ruseki. Namesto, da bi zrihtal domači sekret (alkoholizem, revščina, kurbarija, sirote, nasilje, kriminal), se ukvarjajo s sosedi.
Putlerja je treba po pizd** nasekat. Ukrosi so razvili nove rakete srednjega dosega – Flamingo. Že tolčejo po ruskih rafinerijah, folk pa stoji za bencin v dolgih vrstah. Tako je treba.
modrivrag, 26.08.2025 ob 22:53
Ajde gremo. Nujno zahtevajte vsaj dveletno obvezno služenje vojaškega roka za vse starejšega od 35 let, ki niste bili v vojski, da se boste lahko zoprstavili Rusom. Ne morete se borit če ne znate nič in ste mehkužni. In rusi so oreng zagamani. Dve leti trdega urjenja bi vam vsaj malo pmagalo.☝️
lol, rusi imajo 5-dnevni trening preden te vržejo na fronto, gre pač za neintelegenten opičji narod in množično nasedejo propagandi kako bojo dobili 5,000€ na mesec za služenje v specijalni operaciji, potem pa se specijalno vrnejo v krstah kot že milijon njihovih so-opičjakov, denarja pa ne vidijo ne oni ne družine…žene crknjenih vojakov pa dobivajo zamrznjeno hrano, krompir, ali pa mesoreznico kot darilo od putina hahaha…na začetku v 2022 so vsaj Lado dobili, sedaj pa ni več denarja za kaj več kot vrečo zmrznjene hrane
Anonimno 4662, 26.08.2025 ob 23:04
lol, rusi imajo 5-dnevni trening preden te vržejo na fronto, gre pač za neintelegenten opičji narod in množično nasedejo propagandi kako bojo dobili 5,000€ na mesec za služenje v specijalni operaciji, potem pa se specijalno vrnejo v krstah kot že milijon njihovih so-opičjakov, denarja pa ne vidijo ne oni ne družine…žene crknjenih vojakov pa dobivajo zamrznjeno hrano, krompir, ali pa mesoreznico kot darilo od putina hahaha…na začetku v 2022 so vsaj Lado dobili, sedaj pa ni več denarja za kaj več kot vrečo zmrznjene hrane
Pa boli me kurac če si ti zabito. To ste hodeče driske, nič ni iz vas, nobene koristi nikjer. Menda se ne bomo razumni ljudje ubadali z vami?………. Ti se boš šlo vojne s kavča na socialni podpori. Sanja se ti ne o čem kvasiš tele brezmožgansko…..eeeeh
Nimate pojma, kaj se v svetu dogaja. Ja sej, če spremljaš samo GREZNICE od 24kur, RTV Slo, Delo, Mladina in drugi podobni, si res budala.
Od vseh entitet, ima trenutno prav Rusija najbolj razumno, v dobro in v korist svojih ljudi usmerjeno politiko. Rusija tudi ni hotela vojne v Ukrajini, vojno so ji vsilili, provocirali zeeeelo dolgo – z enim sami ciljem, da Rusijo spravijo v vojno, Ameriki pa zrihtajo najboljši možni $$$$$ biznis, ker ne bo padel en sam ameriški vojak.
Če ne maraš Rusije in Vladimirja Putina, imaš seveda drugo izbiro – trenutna politika Nemčije, Francije, Velike Britanije (in Slovenije!). Nemški Blackrockov pudelj Merz, francoski pederast Makaron s kurzem od Brigite (ja, ta baba je DEC!), britanska pederčina Starmer z mladimi prostituti, bruseljski konjušar Golob s svojo najeto konkubino.
Prvi trije bojo zdej zdej obubožali svoje lastne ljudi v lačne in razcapane, država pa bo zdej zdej postala islamski kalifat. Kaj V DOBRO in v KORIST slovenskih državljanov pa Golob počne? Navedite eno samo stvar, če jo sploh najdete.
LOL ?
Vsi polna usta demokracije, a vsi bi takoj utišali drugače misleče. Pa to je bistvo demokracije. Dopuščanje različnih mnenj in pogledov.
Druga stvar je, da se ti ni potrebno kregati z njimi, če se z njimi ne strinjaš. Ker če se zaletiš v njih izpadeš idiot. Ker gre za prepričevanje prepričanih. Zato je bolje, da se idiot zaleti vate, kot idiot v zid.
Evo toliko in SLAVA UKRAINI. ?
pikimepiki, 27.08.2025 ob 07:37
Nimate pojma, kaj se v svetu dogaja. Ja sej, če spremljaš samo GREZNICE od 24kur, RTV Slo, Delo, Mladina in drugi podobni, si res budala.
Od vseh entitet, ima trenutno prav Rusija najbolj razumno, v dobro in v korist svojih ljudi usmerjeno politiko. Rusija tudi ni hotela vojne v Ukrajini, vojno so ji vsilili, provocirali zeeeelo dolgo – z enim sami ciljem, da Rusijo spravijo v vojno, Ameriki pa zrihtajo najboljši možni $$$$$ biznis, ker ne bo padel en sam ameriški vojak.
Če ne maraš Rusije in Vladimirja Putina, imaš seveda drugo izbiro – trenutna politika Nemčije, Francije, Velike Britanije (in Slovenije!). Nemški Blackrockov pudelj Merz, francoski pederast Makaron s kurzem od Brigite (ja, ta baba je DEC!), britanska pederčina Starmer z mladimi prostituti, bruseljski konjušar Golob s svojo najeto konkubino.
Prvi trije bojo zdej zdej obubožali svoje lastne ljudi v lačne in razcapane, država pa bo zdej zdej postala islamski kalifat. Kaj V DOBRO in v KORIST slovenskih državljanov pa Golob počne? Navedite eno samo stvar, če jo sploh najdete.
Pikimepiki, mene pa zanima, kako to, da informacijam in novicam RTV Slovenije in 24 Kur ne verjameš ko gre za Ruse in Ukrajince, ampak ko gre za Izraelce in Palestince, pa vse verjameš?
Pikimepiki,
Kdaj boš enkrat naredila razliko med Ruse in njihove vlade boš dosti več razumela. Enako velja za VSE države. Različne entitete.
Niti eno vodstvo ne dela za navadne ljudi. Ker če bi – končali bi kot Kennedy, Martin L. King, M. Gandhi, Che Guevara, in nešteto drugih…ali žvižgači ki jih ni več…od Boeninga do farma mafije…
Dosti veš ampak ne vse. Če bi večina ljudi izvedeli resnico kaj se dogaja v svetu – bi se zaklenili doma od strahu. Dobesedno!
Forum je zaprt za komentiranje.