Poročena, želim drugega….
Ne! Svojega moža nikoli ne bi zamenjala. Zavedam se, da imam zaklad, cenim ga. Zato je pa potrebno pred poroko dobiti nekaj izkušenj, ne kar skočiti v zakonski jarem s prvim. Treba je imeti nekaj slabih izkušenj, poročiti pa se z najboljšim. Potem nimaš takšnih težav, kot avtorica. Po domače povedano se v mladosti nisi znorela, zato te meče v starosti.
Tonka838
če so otorci že veliki, si sprobaj svoje teorije. men se več ne, da vam lutzerkam debelim , skrajnim toxičnim feminstkam govorit resnice. idi pa sprobaj. sprobaj svoje teroiej v realnem svetu. ampak zavedaj se naslednjega. da, ni vsako dejanje možno vrnit nazaj. ni to gsm. ko resetiraš pa začneš z nova. ja? torej imajo vaša dejanja vas levih fašsik, nediscipliniranih kuzl, nespsobnih prasic komunističnih, ultra toxičnih ničvrenih lezbačik, imajo posledice.
delaj kaj želiš, si osvobojena. delaj kaj želiš ampak zavedaj se, da bodo posledice.
razumeš ti to? z odgovornostjo in svobodo pridejo rezultati. pozitivni in negativni.
sprobaj svoje teorije. pa boš povedala, kako se je izšlo zate. veš pa da, nazaj moža ne moreš več dobit. to se zavedaš?
mogoče bi ti raje kaj izsebe naredila. prvo.
Tonka838, 30.07.2025 ob 00:36
Poročena od leta 2000.
Tako hrepenim po drugem…drugačnem. Tako si želim bližine nekoga. Ne moža. Nekoga, ki posluša brez komentarjev. Ki objame in ti razmršči z roko lase. Tako si želim novega vonja…
Je ta želja res tako nenavadna, grda? Si vi nikoli ne poželite drugega/druge?
jaz te bom poslušal kolikor dolgo boš želela, ti mršil lase, ti lizal piško, vse luknjice, te božal. prinesel pečena jajčka zjutraj in kavico skuhal………………………….ampak ne zastonj, koliko plačaš za vse to, kar bi rada imela?? piši na postaven@gmail.com
Mlajsi simpaticen moški, če katerokoli od vas karkoli zanima mi lahko pises na mail.
Vse je diskretno.
Joj, joj ene imate res preveč časa, preveč gledate mehiške nadaljevanke nimate cilja v lajfu. Povej mu kaj si želiš, hočeš, a je to tako težko, pogovarjati se? Ali pa si se po enem letu zveze poročila, ali pa se nisi zgonila v mladih letih.
Nikoli ne bi zamenjala moža, sva bila najprej 10 let skupaj, gradila hišo, faks, kariero, sva šla čez težke preizkušnje in sva si vedno stala ob strani, nato sva se poročila in imela otroke. Ne zamenjam ga za nič na svetu, zame je najlepsi, najboljši, najbolj dišeč moški na svetu. Si ne predstavljam, da bi se me še kdaj dotaknil drug moski.
Tokrat se izjemoma strinjam z 3469. Najprej definiraj kaj si želiš. Nato zakaj z možem ne moreš tega uresničiti? Verjetno ima pa kakšne druge vrline? Po 25 letih ne moreš biti še vedno zaljubljena v moža, vaju povezuje ljubezen ali pa obveznosti. Razmisli , ali si pripravljena na ločitev, na iskanje mr right osebe, ji jo boš zelo težko našla . Malo je moških ki so frej in v redu, v večini so zasedeni. Enako velja za ženske. Izbirala bi med vulgarnimi, prostaškim, primitivnimi zagrenjenimi frej moskimi. Bi to želela ali bi raje izbrala da si sama? Imaš doma slabšega ali boljšega? Začni na to tako gledati. Začni ceniti lastnosti ki so ti pri možu všeč. Verjetno tudi ti nisi idealna.
Ne nori in si ne kompliciran źivljenja po nepotrebnem. Tudi jaz sem po več letih sita dedca in tudi rada pogledam kakšnega, če mi že pride pred oči. Tu pa se ustavim. Niti slučajno ne bi reskirala utečene zveze, sploh pa ne zaradi otrok. Življenje ni sanjava pravljica, ampak moraš biti kar prizemljen. Nič ni narobe, če malo posanjaš, nikakor pa ne prestopi meje. Ni vredno. Veliko je žalostnih zgodb za vse vpletene.
Tinka, sanjaris o točno določenem ali kar na splošno o princu na belem konju? Jaz bi rekla isto kot predhodniki, če drugače shajata z možem, če nisi srečala nekoga, ob katerem bi začutila tisto pravo , ter je tudi on za novo vezo s teboj, potem se potrudi v zakonu ki ga imaš . Najprej tu reši. Če ne pa naprej.
Forum je zaprt za komentiranje.