Splash › Forum › Starševski čvek › pozabil sem se namazati s kremo pozabil sem se namazati s kremo sosedov lulček 12.04.2025 ob 15:52 zadnji odgovor 12.04.2025 ob 20:22 po kosilu sem za 2 uri zaspal na soncu. Si predstavljate kako izgledam ? Prijavi ? 12.04.2025 ob 17:35 zadnji odgovor 12.04.2025 ob 20:22 Tebe skrbi krema, lahko bi te možganska kap. Zakaj se igrate z zdravjem? Ne zgleda preveč vroče, take stvari so pa nevarne. Prijavi star dec 12.04.2025 ob 20:19 zadnji odgovor 12.04.2025 ob 20:22 Ko sem videl naslov teme, sem pomislil, da te je nekdo analno in to brez kreme… Prijavi ? 12.04.2025 ob 20:22 zadnji odgovor 12.04.2025 ob 20:22 Odgovor na objavo uporabnika star dec, 12.04.2025 ob 20:19Ko sem videl naslov teme, sem pomislil, da te je nekdo analno in to brez kreme… Stari tebe pa orenk vleče v rito Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.