Krema Neutrogena Hydro boost
Če nimaš problemov s parfumi je ok. Btw, olje gre vedno zadnje na obraz. Ne kot podlaga. Olje zaporo naredi da vlaga ne gre ven. Se ne vpije v resnici v kožo.
Mislim pa da je ena vrsta za suho kožo. Ena – gel pa za normalno do mastno. Kolegica ki ima suho kožo prisega na cerave tisto v lončku velikem.
Forum je zaprt za komentiranje.