Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prepoved telefonov v šolah

Prepoved telefonov v šolah

Če že v zakonu o šolstvu ne morejo dati člena prepovedi telefonov na območju šole, zakaj se ne vse šole združijo v mišljenju in v pravilniku o šolskem redu ne zabeležijo prepovedi telefona na območju šole?

Če ti prepoveš telefon v šoli svojemu 14-letniku, ne zaleže, ker bo gledal telefon sošolca ali sošolke. Sploh pa bi verjetno bil izključen, ker ga edini v razredu ne bi imel.

Če pa bi prepovedali telefone na območju šole, bi to veljalo za vse učence in kdor bi kršil to pravilo, naj ima predavanje o škodljivosti telefona.

Govorim za vse pametne telefone in tudi za pametne ure. Za gledanje na uro lahko ima navadno baterijsko uro.

Prepovedi so največja neumnost!

Otroke naučite pravilne in primerne uporabe, pa ne bo nobenih problemov. Šole imajo pa itak šolski red, ki se ga morajo vsi držat. Torej otroke naučite da se bodo držali reda in pravil, pa nobene prepovedi ne bodo potrebne.

Prepovedi dajejo  samo pospeške.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close