Na filofaksu so avtomati z vložki in tamponi v moških straniščih!!
Ja to je pisala tista Zala Klopčič, ki dela za Janšo. Janša pa vemo za koga. Gre le za predstavo, da se postavi spet novo oblast, ki bo spet delala za elite, po nacelu destabilizacija in spet uveljavitev novega oziroma starega reda. Vse ostalo so le nianse in floskule enih in istih elit. Jansa je pa v službi teh elit. In Klopčičeva tudi, le da je ženska preneumna, da bi to vedela. Joj te vplivnice. Zakaj ni niti ene inteligentne.
Ja in, če rabiš, vzameš, če ne rabiš greš mimo.
V trgovini imajo tudi na 1000 izdelkov in vzameš pač tisto kar rabiš.
Zakaj pa nimajo vsi psa, mačka, ptiča ali pa dihurja. Ker ga ne želijo, ne rabijo in vsak ima in vzame pač tisto kar rabi.
Da ne bo pomote, meni je vseeno kaj dajo kam in kdo to uporablja,
Res pa je uporabnikov moških WC čedalje več brez jajčnikov pa se naj še tako trudijo dokazovati, da so ta pravi dedci.
Forum je zaprt za komentiranje.