O gospodih in gostih
V Sloveniji je ogromno ljudi, ki tu živi že par let (recimo Rusi, Ukrajinci), pa ne govorijo slovensko, potem imamo še južnjake, ki so tu že 35 let, pa ne govorijo Slovensko, Indijce, Albance itd.
In zdaj tisti, ki je vabil Albance in jim dajal delovne vizume, zdaj dela propagando s plakati?
Golob ukinil znanje tujega jezika ljudi pred prihodom v Slovenijo.
A ste vi normalni, da se tako pustite?
Forum je zaprt za komentiranje.