Bojkot trgovin jutri 31.1. 2025
Lokalci si ogledujejo cene ravno pa najdražjih veletrgovcih, s tem da pod pretvezo “domače je” pribijejo še 10 do 20 %! Poleg tega, pri lokalcu ne moreš reči, “odreži mi 1/2 kile od tistega kosa”, ampak moraš vzeti vse, kar se skupaj drži. 20 dag salame? Ni šans. Celo, ali pa nič.
Jajca? Frišna, jutri jih bodo šele kure iznesla! Ko jajco čez pol ure doma ubiješ, se razplazne, kot voda.
Odgovor na objavo uporabnika
Ah oh, 30.01.2025 ob 16:57
Ah oh, 30.01.2025 ob 16:57
Ah ste otročji. kaj pa naj stori trgovec, če se zvišajo nabavne cene? Prodaja sebi v škodo? Pa vi odprite s.p. in eno trgovino z živili pa jih prodajajte sebi v škodo. kako dolgo bi šlo? Mesec, dva?
Nabavne cene se višajo precej manj kot to počnejo ta velki trgovci.
Forum je zaprt za komentiranje.