Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojkot trgovin jutri 31.1. 2025

Bojkot trgovin jutri 31.1. 2025

pa dajmo se enkrat skupaj vzeti

Odgovor na objavo uporabnika
Bojkot, 30.01.2025 ob 16:03

pa dajmo se enkrat skupaj vzeti

Zakaj?

Uničili so skoraj vse slovenske trgovce. Takrat, ko so male trgovinice še obstajali, ste drli v velecentre, zdaj pač tako imamo.
Kupujte od lokalcev, pa boste dolgoročno vsaj kaj dosegli.

Jutri ne bo bojkota, ker je glavni nakupovalni dan za upokojence in tudi ostale.

Lokalci si ogledujejo cene ravno pa najdražjih veletrgovcih, s tem da pod pretvezo “domače je” pribijejo še 10 do 20 %! Poleg tega, pri lokalcu ne moreš reči, “odreži mi 1/2 kile od tistega kosa”, ampak moraš vzeti vse, kar se skupaj drži. 20 dag salame? Ni šans. Celo, ali pa nič.

Jajca? Frišna, jutri jih bodo šele kure iznesla! Ko jajco čez pol ure doma ubiješ, se razplazne, kot voda.

Prepozno 30 let.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni šans, 30.01.2025 ob 16:47

Prepozno 30 let.

izgovori, izgovori, izgovori

Ah ste otročji. kaj pa naj stori trgovec, če se zvišajo nabavne cene? Prodaja sebi v škodo? Pa vi odprite s.p. in eno trgovino z živili pa jih prodajajte sebi v škodo. kako dolgo bi šlo? Mesec, dva?

Odgovor na objavo uporabnika
Ah oh, 30.01.2025 ob 16:57

Ah ste otročji. kaj pa naj stori trgovec, če se zvišajo nabavne cene? Prodaja sebi v škodo? Pa vi odprite s.p. in eno trgovino z živili pa jih prodajajte sebi v škodo. kako dolgo bi šlo? Mesec, dva?

Nabavne cene se višajo precej manj kot to počnejo ta velki trgovci.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close