Slovenci na ulice ne pa doma za ekranom pisat komentarje
aha956, 30.01.2025 ob 15:20
Ti pejd prvi.
Zato pa je tako ker raje doma ležite pa bodite še naprej hlapci da vas vsi v teh državi vsi organi nategujejo kokr ste dolgi in široki in vam kradejo pred očmi. Slovenceljni blesavi. Do gat vas bodo slekli pa norca se vam delajo pred očmi pa ste še doma . Jaz sem bil med prvimi na Covidnih protestih že ti pa doma za pečjo .
anonimno780, 30.01.2025 ob 15:23
Zato pa je tako ker raje doma ležite pa bodite še naprej hlapci da vas vsi v teh državi vsi organi nategujejo kokr ste dolgi in široki in vam kradejo pred očmi. Slovenceljni blesavi. Do gat vas bodo slekli pa norca se vam delajo pred očmi pa ste še doma . Jaz sem bil med prvimi na Covidnih protestih že ti pa doma za pečjo .
Ja, pejd, pa začni. ne bit slovenček.
Anonimno 10534, 30.01.2025 ob 17:02
Ok protesti, ni problema, kamot se pridružim. A samo, če mi kdo predstavi tudi alternativo. Kdo, s kakšnim programom, s kakšnimi znanji, idejami, zmožnostmi bo zamenjava trenutne oblasti, sistema.
Se pravi, če nimaš ideje za alternativo podpiraš državni zločin še naprej? Nisi zato, da se ustavi dokler ne veš kaj bi to zamenjalo? Ti je vseeno da je še naprej slabo , ker ne znaš bolje?
Po kar nekaj mednarodnih anketah, ki sem jih zadnje čase videla, smo Slovenci na vrhu po zadovoljstvu z življenjem, ki ga živimo,
Med petim in desetim mestom v EU, procent pa od 94-97% . Dejansko živimo ko lordi in niti eden od naših problemov ni edinstven za Slovenijo, ampak si jih delimo z ostalim svetom.
Tako da ….boste morali kar samo svečkarji kolesarit, kar bi glede na povprečno starost heba.
daisycutter, 30.01.2025 ob 20:38
Po kar nekaj mednarodnih anketah, ki sem jih zadnje čase videla, smo Slovenci na vrhu po zadovoljstvu z življenjem, ki ga živimo,
Med petim in desetim mestom v EU, procent pa od 94-97% . Dejansko živimo ko lordi in niti eden od naših problemov ni edinstven za Slovenijo, ampak si jih delimo z ostalim svetom.
Tako da ….boste morali kar samo svečkarji kolesarit, kar bi glede na povprečno starost heba.
Vse ankete kažejo da si debil in zabita prasica človeška in se moraš fentat.
Forum je zaprt za komentiranje.