Živčnost
Odgovor na objavo uporabnika
Nervoza, 30.01.2025 ob 10:50
Nervoza, 30.01.2025 ob 10:50
Kaj je v zraku,nekaj je,sem brez razloga nervozna.Še kdo to občuti?
že 2 dni ropota sred noči. Očitno nekaj je kar vpliva na duševne težave? Mogoče ščip, mlaj ali kakšno špricanje-zivčni plin? Včeraj odprem okno in 10x kihnem. Zelo redko sploh kihnem tokrat se pa ni dalo ustaviti. Čudno tudi meni.
Forum je zaprt za komentiranje.