Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Let Zagreb – Doha

Let Zagreb – Doha

Je kdo kdaj letel iz Zagreba v Doho ? Kakšna info ?

Sem kaj te zanima?

Kar koli. Vse. S katerim prevoznikom, kakšni sedeži, trajanje, zadovoljstvo…

Qatar airlines je optimalno. Glede trajanja pa poglej na strani prevoznika.  Tudi letalisce v Dohi je top imajo celo sobe za spati in tuse.

Med musliče rinite , da vas ni sram.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonormnaaaassss, 29.01.2025 ob 21:07

Qatar airlines je optimalno. Glede trajanja pa poglej na strani prevoznika.  Tudi letalisce v Dohi je top imajo celo sobe za spati in tuse.

Ste potovali z Airbusom 320 ? Sedeži ?

Mi s qatar, a320 bussines, je kar v redu

Kaj pa ekonomski razred ? Skrbi me predvsem prostor za noge. Mož je visok 196 in se težko stlači v majhen prostor. Gledam sedeže ob prehodu.

Odgovor na objavo uporabnika
Elli679, 30.01.2025 ob 10:22

Kaj pa ekonomski razred ? Skrbi me predvsem prostor za noge. Mož je visok 196 in se težko stlači v majhen prostor. Gledam sedeže ob prehodu.

 

Ravno zato se na daljših letih izogibamo ekonomskemu razredu. Počakaš na kakšno akcijo za bussines pa gre.

s Qatar smo leteli, do Bangkoka. Vse ok, mož je tudi visok, pa nikol problema. Se malo sprehodiš vmes…En stop v Dohi, do tja 5 ur in potem še do BAngkoka 6 ur dalje. Čisto ok.

Jaz sem letel pred štirimi leti. Sicer sem šel v Indonezijo in sem imel prestop v Dohi. Pa tudi leto kasneje, ko sem šel na Filipine. Če sprašujete ali se je lahko znajti je moj odgovor da.

Letim pa čez en mesec spet, ko grem v Vietnam in Kambodžo.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close