Let Zagreb – Doha
Odgovor na objavo uporabnika
Elli679, 30.01.2025 ob 10:22
Elli679, 30.01.2025 ob 10:22
Kaj pa ekonomski razred ? Skrbi me predvsem prostor za noge. Mož je visok 196 in se težko stlači v majhen prostor. Gledam sedeže ob prehodu.
Ravno zato se na daljših letih izogibamo ekonomskemu razredu. Počakaš na kakšno akcijo za bussines pa gre.
Jaz sem letel pred štirimi leti. Sicer sem šel v Indonezijo in sem imel prestop v Dohi. Pa tudi leto kasneje, ko sem šel na Filipine. Če sprašujete ali se je lahko znajti je moj odgovor da.
Letim pa čez en mesec spet, ko grem v Vietnam in Kambodžo.
Forum je zaprt za komentiranje.