Dolgotrajna oskrba
Ljudje, ki so sedaj v domu in plačujejo 1400 evrov, ker so dementni. Vloga za pomoč in postrežbo je odana in zgleda, da bo pozitivno rešena. Znesek pomoči bo okrog 180.. Pokojnina 920. Kako bo potem naslednje leto splačilom. Če prav razumem naj bi se plačevala samo namestitwv, okrog 800 evrov, ostalo pa iz zavarovanja za dolgotrajno oskrbo. Normalno, za ni veĉ pomoči in postrežbe. Je pokojnina, ki naj bi zatostovala za bivanne in še malo za kakšen priboljšek. Ostalo naj bi se pokrilo iz zavarovanja za dolgotrajno oskrbo. A prav razumem?
Forum je zaprt za komentiranje.