Golobovo šolsko ministrstvo šolam poslalo napačen mail
Z ogroženostjo otrok s eni za šaliti, policija, ki je ne vodi več Golobov in Poklulakarjev ‘nastavljenec’ Jusić, se je tokrat odrezala okej, samo kaj, ko je Golobov šolski minister oziroma njegov podrejeni šolam poslal napačen mail v zvezi z islamističnimi grožnjami.
A je ta nesposobna in škodljiva vlada sposobna prav narediti eno samo zadevo?
kudu kudu, 29.01.2025 ob 15:26
Z ogroženostjo otrok s eni za šaliti, policija, ki je ne vodi več Golobov in Poklulakarjev ‘nastavljenec’ Jusić, se je tokrat odrezala okej, samo kaj, ko je Golobov šolski minister oziroma njegov podrejeni šolam poslal napačen mail v zvezi z islamističnimi grožnjami.
A je ta nesposobna in škodljiva vlada sposobna prav narediti eno samo zadevo?
Verjetno je nekdo iz mlade generacije. Ti so šlampasti in freh. V službi čistijo vse kadre od 45l naprej..in prihajajo mladi (jim ni treba delov.dobe plačevati plus subvencije) ampak so trije za enega. Komaj. Oddelki se širijo, učinkovitost pa res ekstreno pada.
No, še boljše so bile okrožnice tete Kustec iz Janševe vlade, ki je zahtevala, da vse od pouka manjkajoče beležimo kot obolele za covidom. Potem pa je zapirala šole, ker so po statistiki bile leglo okužb…
Ali pa je zahtevala odpiranje oken na 15 minut sredi zime, samo da so se froci prehladili in ostajali doma.
O kakih hogienskih normah ni treba razpravljati. Vsako drugo jutro vtikanje palčk v nos, žnodranje po mizah v učilnicah, potem pa na isti mizi malica…
Pika na i pa je bila, da je pošiljala NUJNE maile na šole ob petkih popoldan, morali so pa biti realizirani v ponedeljek zjutraj.
Ja, desni ministri pa obvladajo na polno.
Anonimno 1270, 29.01.2025 ob 16:33
Kustecova, desna ?
Vsak dan nekaj novega izvemo !
Ne, ampak? Komu se je prodala z njenim SMC vred? Kako je pa bila ministrica v Janezovi vladi po tvoje? In pohlevno kot dresirani kuža ubogala velikega vodjo? Ker je bila leva slučajno?
Ja, z dvema levima rokama pa res.
Ta sedanji minister in skoraj vsi do sedaj v vseh 30 letih so šolstvo samo vodili na rob in tam je kjer je, kamor so pripeljali VSI do sedaj.
Kako so danes desni pametni. Vse bi imeli, vse danes in zdaj, če bi bilo že včeraj, še preden so se spomnili, bi bilo prepozno.
Pa saj so imeli 3x možnost kaj storiti na vseh področjih, pa ni bilo nič storjenega, še tisto kar je bilo dobro so uničili.
Pa kaj vi verjamete, da je en uradnik pozabil poslat tisto sporočilo? Ste po župci prplaval?Minister je zaheb**** in bi moral odstopit.
Vsak normalen šef mora taka sporočila dobiti v vednost oz. ga mora zaposleni takoj obvestiti, da je zadeva urejena.
In če ni dobil cc in ne dobil naknadnega obvestila od svojega podrejenega, mora v trenutku dvigniti rit s stola, stopiti osebno do tega zaposlenega in ga vprašati kaj je narobe.
Ne pa tale, ki se je ob pol devetih verjetno šele tuširal in potem polako prema kancelariji…bomo že, sej za to je policija, ravnatli se bodo že znajdl….
Kustecova naj ministrica, 29.01.2025 ob 16:41
Ne, ampak? Komu se je prodala z njenim SMC vred? Kako je pa bila ministrica v Janezovi vladi po tvoje? In pohlevno kot dresirani kuža ubogala velikega vodjo? Ker je bila leva slučajno?
Ja, z dvema levima rokama pa res.
spet popaj sere o sds in janši. Tema o nesposobnosti nekoga, on pa ven janšo vleče. daj si dosadan s temi sds, pizda no preboli že.
Jaz pa kar verjamem da je to možno. Glede na to kakšen kader je v tajništvih po šolah, glasbenih šolah, predvidevam da tudi na ministrstvih ni nič bolje. Pa to niso mladi, ampak generacija 40 -60 ki je digitalno nepismema. Vse je treba vpisat ročno na tiskanih obrazcih ( eni še celo hočejo obrazce iz knjigarne), poslati po pošti ali prinesti fizično v šole. Prideš na vpis in vidiš kako v tabelah v zvezku kljukajo če si prinesel vse obrazce. Pa to ni samo v šolstvu, je povsod drugje po javnem sektorju. Mal poglejte javne razpise koliko se porabi po javnih ustanovah za papir in obrazce. Digitalizacije je šla res zelooooo mimo javnega sektorja. So tudi zelo proti njej. Poleg tega IT programi med seboj niso povezani. Kako ranljivi so njihovi sistemi, kolikokrat so jih že shekali.
So res 50 let za časom. Se sploh ne bi čudila da bi jim okrožnico poslali kar po pošti.
mamka Miška, 29.01.2025 ob 17:31
Ta sedanji minister in skoraj vsi do sedaj v vseh 30 letih so šolstvo samo vodili na rob in tam je kjer je, kamor so pripeljali VSI do sedaj.
Kako so danes desni pametni. Vse bi imeli, vse danes in zdaj, če bi bilo že včeraj, še preden so se spomnili, bi bilo prepozno.
Pa saj so imeli 3x možnost kaj storiti na vseh področjih, pa ni bilo nič storjenega, še tisto kar je bilo dobro so uničili.
Nekako ne vem, kaj imajo ‘desni’ s tem zayebom pri obveščanju šol glede teroristične grožnje? A je Janša poslal napačen mail, hahahahaha?
Neprijavljena, 29.01.2025 ob 21:11
Jaz pa kar verjamem da je to možno. Glede na to kakšen kader je v tajništvih po šolah, glasbenih šolah, predvidevam da tudi na ministrstvih ni nič bolje. Pa to niso mladi, ampak generacija 40 -60 ki je digitalno nepismema. Vse je treba vpisat ročno na tiskanih obrazcih ( eni še celo hočejo obrazce iz knjigarne), poslati po pošti ali prinesti fizično v šole. Prideš na vpis in vidiš kako v tabelah v zvezku kljukajo če si prinesel vse obrazce. Pa to ni samo v šolstvu, je povsod drugje po javnem sektorju. Mal poglejte javne razpise koliko se porabi po javnih ustanovah za papir in obrazce. Digitalizacije je šla res zelooooo mimo javnega sektorja. So tudi zelo proti njej. Poleg tega IT programi med seboj niso povezani. Kako ranljivi so njihovi sistemi, kolikokrat so jih že shekali.
So res 50 let za časom. Se sploh ne bi čudila da bi jim okrožnico poslali kar po pošti.
No, zato pa majo zvezke, ker zvezka ne moreš shekati.
Forum je zaprt za komentiranje.