Splash › Forum › Starševski čvek › Staremu descu brišejo teme ?☝️? Staremu descu brišejo teme ?☝️? Jaz pa vem ☝️ 11.01.2025 ob 14:18 zadnji odgovor 11.01.2025 ob 15:17 Ko-ko-kooooo Prijavi oma254 11.01.2025 ob 14:43 zadnji odgovor 11.01.2025 ob 15:17 Patetični ostareli pedo gejevski fukfehtar istočasno odpre dve temi z istim naslovom, kar tako za vsak primer, če mu prvega pobrišejo. Kura zabita, nehaj smetit po starševskem forumu in se pojdi zdravit. Prijavi Anonimnež 11.01.2025 ob 15:17 zadnji odgovor 11.01.2025 ob 15:17 klhlih Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.