Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Povišica

Povišica

Baje dobim povišico. Plača bo dva jurja. Neto. 7. stopnja, 15 let del. izkušenj. Mnenje?

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close