Dva otroka ostala brez roke, tretji najverjetneje oslepel
Zaradi EKSPLOZIVNIH SREDSTEV. Oni pišejo pirotehnike.
Toliko o debilih, ki zagovarjajo nabijanje s petardami in raketami pa čeprav jim nekateri priznavajo, da so pri pameti. Zaradi vas debilov so brez roke otroc. Zaradi vas državnih gnusob in zabitočrednikov.
.24ur.com/slovenija/nesrece-prirotehnicna-sredstva.html .
In vedite, da vsaka zadeva, ki je botrovala temu, da so otroc ostal brez roke zaradi eksploziva je DRŽAVA od prodaje tega si vzela davek , zaslužila in plačuje gnusobo gnilo kravatarsko, ki sedi in spi v parlamentu in pritisne gumb, da sprejema zločinsko zakonodajo.
Čudno, da pičikinim dimom, ki sedijo v parlamentu in imajo več jurjev plače za to na mesec, da se lahko režijo ne odfuka kake roke ali noge ali vsaj gnile riti na kateri sedijo.
Darko, ne takoj na prvo žogo…
V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.
Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.
Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?
Anonimno 86830, 06.01.2025 ob 18:09
Darko, ne takoj na prvo žogo…
V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.
Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.
Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?
Tastari kupujejo petarde, rakete so v prosti prodaji prav tako kasete, beri BERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Pirotehnika se prodaja prosto tudi v Sloveniji. Pizda al ne vidiš reklam pa po trgovini ?
Sem povedal niso mulci krivi, ker smkavc je itak pričakovano glup. Tastari bi pa moral pri pameti biti pa niso.
Da države pa njene pizdunarje ki se deljao lepe in se nekaj postavljajo kot glas razuma sedja po izgubljenih rokah ne izgubljam besed. V gobec so za brcnit.
Darko, ne takoj na prvo žogo…
V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.
Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.
Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?
Sam sebi nasprotujes. Najprej pravis, da pirotehniko kupujejo starsi, potem pa, naj starsi tozijo prodajalce. Kaj pa, ce starsi pirotehnike enostavno ne bi kupili? Je to prezahteven koncept?
trik744, 06.01.2025 ob 18:15
Darko, ne takoj na prvo žogo…
V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.
Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.
Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?
Sam sebi nasprotujes. Najprej pravis, da pirotehniko kupujejo starsi, potem pa, naj starsi tozijo prodajalce. Kaj pa, ce starsi pirotehnike enostavno ne bi kupili? Je to prezahteven koncept?
Kaj pa če država sploh ne bi dovolila da se prodaja in služila na tem da otroc izgubljajo ude in vid?
Tud tastari ne bi mogli kupiti v trgovini če pa ni naprodaj.
Zato je država prvi krivec oziroma tisti ki se gredo državo. To so zločinci zaradi njih so otroc brez udov in vida ter hudo zaznamovani za vse življenje med tem ko se bodo tisti, ki so plačani zato, da takih tragedij ne bi bilo sprehajali prosto in se bahali ter dobivali visoke plače še naprej.
Ne pozabit tegale:
Na tobak, cigarete itd dajejo slike ljudi z rakom, pljuča rakasta itd, grde slike, tragične, eksploziva kao pirotehniniko pa farbajo tkao kot bi bonbone pa čokoladice ali rožice prodajali. Vse farbasto in pisano kot za malo detece da mu je zanimivo. Se pravi to kar trga ude prodajajo zapakirano kot bonbončke, vse šekasto in svetleče, na tobak hude slike umirajočih ljudi.
NEKAJ NE ŠTIMA KAJNE ZABITA ČREDA?
crazyfrog, 06.01.2025 ob 18:20
Saj so droge tut prepovedane, pa v lj najdejo kravatarji ogromno koristi od tega, da so vsi koti polni nje..
Ko omejaš droge že:
kako lahko nekaj dni eksplozivna sredstva javno prodajajo in reklamirajo pa čeprav zaradi tega vsako leto nekdo ali več njih postane invalid, naprimer travce (konoplje) ki ni nikomur roke utrgala ali mu vzela vid, razen če je bil tok zadet da so mu oči komaj odprte pa ne dopustijo nekaj dni prodajat pa zdravilna je, kar potrjujejo strokovnjaki, ki niso stokovnjaki za cepidudeke?
Darko619, 06.01.2025 ob 18:24
Ne pozabit tegale:
Na tobak, cigarete itd dajejo slike ljudi z rakom, pljuča rakasta itd, grde slike, tragične, eksploziva kao pirotehniniko pa farbajo tkao kot bi bonbone pa čokoladice ali rožice prodajali. Vse farbasto in pisano kot za malo detece da mu je zanimivo. Se pravi to kar trga ude prodajajo zapakirano kot bonbončke, vse šekasto in svetleče, na tobak hude slike umirajočih ljudi.
NEKAJ NE ŠTIMA KAJNE ZABITA ČREDA?
Še enkrat, ker ti mašina gor bolj slabo dela.
PETARDE, KI SO DO ZDAJ EDINE, KI SO POŠKODOVALE OTROKE, SO PREPOVEDANE!!!!
Nič drugega od pirotehnike, ki se kupi v prosti prodaji, NI POŠKODOVALO NIKOGAR!!!
Bo šlo ali je treba risat?
Darko619, 06.01.2025 ob 18:30
Ko omejaš droge že:
kako lahko nekaj dni eksplozivna sredstva javno prodajajo in reklamirajo pa čeprav zaradi tega vsako leto nekdo ali več njih postane invalid, naprimer travce (konoplje) ki ni nikomur roke utrgala ali mu vzela vid, razen če je bil tok zadet da so mu oči komaj odprte pa ne dopustijo nekaj dni prodajat pa zdravilna je, kar potrjujejo strokovnjaki, ki niso stokovnjaki za cepidudeke?
Zame je pa travca veliko več kot “droga”. Ciljam na sintetično drogo, ki otroke spreminja v zombie.
edino to, 06.01.2025 ob 18:32
Še enkrat, ker ti mašina gor bolj slabo dela.
PETARDE, KI SO DO ZDAJ EDINE, KI SO POŠKODOVALE OTROKE, SO PREPOVEDANE!!!!
Nič drugega od pirotehnike, ki se kupi v prosti prodaji, NI POŠKODOVALO NIKOGAR!!!
Bo šlo ali je treba risat?
DEBIL POFUKAN ZABIT BERI:
IZ ČLANKA:
-tretji je utrpel poškodbo glave in najverjetneje izgubo vida na eno oko, saj mu je raketa priletela v obraz-
RAKETE SE PRODAJAJO PROSTO V SLOV. PATERDE PA OD DRUGOD VLAČIJO KER SE TAM PROSTO PRODAJAJO
TUDI PASICE SE PRODAJAJO PROSTO IN SI JO DAJ NA UČ PA ME ZANIMA KOK BOŠ ŠE VIDU
Forum je zaprt za komentiranje.