Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dva otroka ostala brez roke, tretji najverjetneje oslepel

Dva otroka ostala brez roke, tretji najverjetneje oslepel

Zaradi EKSPLOZIVNIH SREDSTEV. Oni pišejo pirotehnike.

Toliko o debilih, ki zagovarjajo nabijanje s petardami in raketami pa čeprav jim nekateri priznavajo, da so pri pameti. Zaradi vas debilov so brez roke otroc. Zaradi vas državnih gnusob in zabitočrednikov.

.24ur.com/slovenija/nesrece-prirotehnicna-sredstva.html .

In vedite, da vsaka zadeva, ki je botrovala temu, da so otroc ostal brez roke zaradi eksploziva je DRŽAVA od prodaje tega si vzela davek , zaslužila in plačuje gnusobo gnilo kravatarsko, ki sedi in spi v parlamentu in pritisne gumb, da sprejema zločinsko zakonodajo.

Čudno, da pičikinim dimom, ki  sedijo v parlamentu in imajo več jurjev plače za to na mesec, da se lahko režijo ne odfuka kake roke ali noge ali vsaj gnile riti na kateri sedijo.

Reci, da nimam  prav, DEFINITIVNO SI DEBIL.

Darko, ne takoj na prvo žogo…

V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.

Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.

Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?

 

pa ti nisi resen, res ne! vse poškodbe so ali od petard, ki niso dovoljene pri nas.

Državni mafiji se jebe za ljudi, ker so ljudje za državno mafijo samo ničvredna zabita čreda.

Državna mafija samo skrbi kako pobrati čimveč davkov.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 86830, 06.01.2025 ob 18:09

Darko, ne takoj na prvo žogo…

V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.

Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.

Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?

 

Tastari kupujejo petarde, rakete so v prosti prodaji prav tako kasete, beri BERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Pirotehnika se prodaja prosto tudi v Sloveniji. Pizda al ne vidiš reklam pa po trgovini ?

Sem povedal niso mulci krivi, ker smkavc je itak pričakovano glup. Tastari bi pa moral pri pameti biti pa niso.

Da države pa njene pizdunarje ki se deljao lepe in se nekaj postavljajo kot glas razuma sedja po izgubljenih rokah ne izgubljam besed. V gobec so za brcnit.

Darko, ne takoj na prvo žogo…

V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.

Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.

Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?

 

 

Sam sebi nasprotujes. Najprej pravis, da pirotehniko kupujejo starsi, potem pa, naj starsi tozijo prodajalce. Kaj pa, ce starsi pirotehnike enostavno ne bi kupili? Je to prezahteven koncept?

 

Vsako leto so poškodbe zaradi eksplozivnih sredstev, ki jim milo rečejo pirotehnika. VSAKO LETO PIČKA VAM BLESAVA.  iN VSAKO LETO SE DRIPCI POLICIJE IN DRŽAVE IN OSTALA GOLAZEN DELAJO LEPE

 

Saj so droge tut prepovedane, pa v lj najdejo kravatarji ogromno koristi od tega, da so vsi koti polni nje..

Odgovor na objavo uporabnika
trik744, 06.01.2025 ob 18:15

Darko, ne takoj na prvo žogo…

V Sloveniji je prepoved prodaje petard že 15 let, torej, nic davka ne pobere, ker je prodaja na črno ali pa so kupljene v drugih državah, kjer je to dovoljeno.

Otroci sami ne hodijo v tujino. Torej kupujejo starši.

Preprodajalci, ki prodajajo otrokom petarde, bi morali biti strogo kaznovani, ali pa naj jih starši tožijo. Zbiranje sredstev pa se mi zdi strel v prazno…zakaj se že zbira?

 

 

Sam sebi nasprotujes. Najprej pravis, da pirotehniko kupujejo starsi, potem pa, naj starsi tozijo prodajalce. Kaj pa, ce starsi pirotehnike enostavno ne bi kupili? Je to prezahteven koncept?

 

Kaj pa če država sploh ne bi dovolila da se prodaja in služila na tem da otroc izgubljajo ude in vid?

Tud tastari ne bi mogli kupiti v trgovini če pa ni naprodaj.

Zato je država prvi krivec oziroma tisti ki se gredo državo. To so zločinci zaradi njih so otroc brez udov in vida ter hudo zaznamovani za vse življenje med tem ko se bodo tisti, ki so plačani zato, da takih tragedij ne bi bilo sprehajali prosto in se bahali ter dobivali visoke plače še naprej.

Ne pozabit tegale:

Na tobak, cigarete itd dajejo slike ljudi z rakom, pljuča rakasta itd, grde slike, tragične, eksploziva kao pirotehniniko pa farbajo tkao kot bi bonbone pa čokoladice ali rožice prodajali. Vse farbasto in pisano kot za malo detece da mu je zanimivo. Se pravi to kar trga ude prodajajo zapakirano kot bonbončke, vse šekasto in svetleče, na tobak hude slike umirajočih ljudi.

NEKAJ NE ŠTIMA KAJNE ZABITA ČREDA?

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 06.01.2025 ob 18:13

Državni mafiji se jebe za ljudi, ker so ljudje za državno mafijo samo ničvredna zabita čreda.

Državna mafija samo skrbi kako pobrati čimveč davkov.

Točno tako Robi , ni državni mafiji mar za ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 06.01.2025 ob 18:20

Saj so droge tut prepovedane, pa v lj najdejo kravatarji ogromno koristi od tega, da so vsi koti polni nje..

Ko omejaš droge že:

kako lahko nekaj dni eksplozivna sredstva javno prodajajo in reklamirajo pa čeprav zaradi tega vsako leto nekdo ali več njih postane invalid, naprimer travce (konoplje) ki ni nikomur roke utrgala ali mu vzela vid, razen če je bil tok zadet da so mu oči komaj odprte pa ne dopustijo nekaj dni prodajat pa zdravilna je, kar potrjujejo strokovnjaki, ki niso stokovnjaki za cepidudeke?

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 18:24

Ne pozabit tegale:

Na tobak, cigarete itd dajejo slike ljudi z rakom, pljuča rakasta itd, grde slike, tragične, eksploziva kao pirotehniniko pa farbajo tkao kot bi bonbone pa čokoladice ali rožice prodajali. Vse farbasto in pisano kot za malo detece da mu je zanimivo. Se pravi to kar trga ude prodajajo zapakirano kot bonbončke, vse šekasto in svetleče, na tobak hude slike umirajočih ljudi.

NEKAJ NE ŠTIMA KAJNE ZABITA ČREDA?

Še enkrat, ker ti mašina gor bolj slabo dela.

PETARDE, KI SO DO ZDAJ EDINE, KI SO POŠKODOVALE OTROKE, SO PREPOVEDANE!!!!

Nič drugega od pirotehnike, ki se kupi v prosti prodaji, NI POŠKODOVALO NIKOGAR!!!

Bo šlo ali je treba risat?

KVA VEČ ŠKODE NAREDI:

PETARDA V ROKI

ALI DŽOINT?

Seveda petarda. Ampak džoint je prepovedan, petarda pa alkohol pa nista, ki gresta izvrstno skupaj za PIZDARIJO NAREST.

Ne kadim džointa pa mu dam pri tem 100% podporo

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 18:30

Ko omejaš droge že:

kako lahko nekaj dni eksplozivna sredstva javno prodajajo in reklamirajo pa čeprav zaradi tega vsako leto nekdo ali več njih postane invalid, naprimer travce (konoplje) ki ni nikomur roke utrgala ali mu vzela vid, razen če je bil tok zadet da so mu oči komaj odprte pa ne dopustijo nekaj dni prodajat pa zdravilna je, kar potrjujejo strokovnjaki, ki niso stokovnjaki za cepidudeke?

Zame je pa travca veliko več kot “droga”. Ciljam na sintetično drogo, ki otroke spreminja v zombie.

kako lahko nekaj dni eksplozivna sredstva javno prodajajo in reklamirajo pa čeprav zaradi tega vsako leto nekdo ali več njih postane invalid,

ti si res idiot, hahahaha. ZARADI TEGA, KAR SE PRODAJA V PROSTI PRODAJI NIHČE NI BIL ŠE RANJEN!! RANJENI SO ZARADI TEGA, KAR SE PRODAJA NA ČRNEM TRGU!!

Ampak džoint je prepovedan, petarda pa alkohol pa nista, ki gresta izvrstno skupaj za PIZDARIJO NAREST.

PETARDA JE TUDI PREPOVEDANA, TI IMBECIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
edino to, 06.01.2025 ob 18:32

Še enkrat, ker ti mašina gor bolj slabo dela.

PETARDE, KI SO DO ZDAJ EDINE, KI SO POŠKODOVALE OTROKE, SO PREPOVEDANE!!!!

Nič drugega od pirotehnike, ki se kupi v prosti prodaji, NI POŠKODOVALO NIKOGAR!!!

Bo šlo ali je treba risat?

DEBIL POFUKAN ZABIT BERI:

IZ ČLANKA:

-tretji je utrpel poškodbo glave in najverjetneje izgubo vida na eno oko, saj mu je raketa priletela v obraz-

RAKETE SE PRODAJAJO PROSTO V SLOV. PATERDE PA OD DRUGOD VLAČIJO KER SE TAM PROSTO PRODAJAJO

TUDI PASICE SE PRODAJAJO PROSTO IN SI JO DAJ NA UČ PA ME ZANIMA KOK BOŠ ŠE VIDU

DEBILČINA tako bom reku,. verjetno si ti cepljen imel si petarde KI SE NE PRODJAJAJO in si jih iz riti povlekel da si jih metal in to sto tisoč v eni noči pa čeprav JIH KAO NI naprodaj.

DEBILI SE KAR VRSTITE

Play stupid games, win stupid prizes

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close