Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nudim Čiščenje stanovanj-preserski gaj-Radomlje

Nudim Čiščenje stanovanj-preserski gaj-Radomlje

Če koga zanima

 

Odgovor na objavo uporabnika
Fjjfh, 05.01.2025 ob 20:45

Če koga zanima

 

Svetujem ti, da se odpelješ tja in v vsak blok spodaj nalepiš ponudbo s telefonsko številko.Tako bodo vsi obveščeni.Sigurno te bodo poklicali.Upam, da si zanesljiva in da obvladaš posel.Potem bo pa že šlo.

Kolko pa računaš?

Ja, zanima me cena na uro?

10 e na uro,moja čistila

Odgovor na objavo uporabnika
Fjgj, 06.01.2025 ob 13:02

10 e na uro,moja čistila

Pri nas na Fužinah je 6€ na uro in čistilka prinese vsa čistila s seboj…

Odgovor na objavo uporabnika
Almira973, 06.01.2025 ob 13:07

Pri nas na Fužinah je 6€ na uro in čistilka prinese vsa čistila s seboj…

Pri nas  na naših stopnicah   je pa 2 evra na uro, čistilka vsa čistila prinese s seboj, skuha ti kosilo, zaigra na harmoniko in še zapleše na drogu…???

Naša mama pa to naredi vse brezplačno.

Glede na obiskanost foruma, pazi da se ti kakšen kvazi dacar ne javi, če to počneš za hobi.

Ne drži, če pa že ste izkoriščevalski, gospa, ki čisti pa nepoučena koliko bi dejansko lahko zahtevala in tudi dobila, ampak kje drugje, ne pri vas. Cena je med 10 in 15 eur, za okna pa še dodatno.

15,00 eur na uro in vaša čistila in 20,00 eur na okno.

Kaj pa seks? Si mlada?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close