Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pregloboko sem odstrigla noht, zdaj pa je tam nastal mehur/žulj

Pregloboko sem odstrigla noht, zdaj pa je tam nastal mehur/žulj

V četrtek sem nehote pregloboko odrezala noht palca na nogi. Nato sem po vsej širini odrezala do tega nivoja, kar je bila najverjetneje napaka. Nisem želela, da mi preostali konec nohta dreza v kožo, zato sem tudi tam odrezala. Bolelo je že prej, zdaj pa še bolj, saj se je nad nohtom naredil mehurček/žulj. Ta pa boli za znoret. Sploh ko hodim. Groza. Sem že dala vato tja, da malo ublaži pritisk, a brez večjega izboljšanja. Kakšen nasvet? Razmišljam celo o obisku urgence. Ne nameravam namreč praznikov preživeti v postelji samo zaradi nohta.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close