Kar naenkrat nesposobni Rusi ogrožajo Evropo
A niso bili še pred kratkim brez orožja, hrane, obleke, vojska dezerirala, rubelj propadel, gospodarstvo pa v bankrotu? Zdaj pa poslušamo, da bodo v par letih tako ojačali, da bodo prišli do Gibraltarja. Kako bo to lahko uspelo ruskim pijančkom nesposobnimi, ki se že tri leta marajo z eno Ukrajino? Da se moramo zdaj oboroževati proti njim, ki sploh orožja več nimajo, mi pa vse napredno in superiorno. Ne zmorem več slediti tem uradnim teorijam zarote, ki se jih zmišljuje stroka.
Stotine in tisoče neindeficiranih dronov nad vojaškimi bazami v Angliji, ter ZDA, ki niso ne kitajski, ne ruski, ne iranski, ne izraelski, ne ameriški, dajejo pametnemu misliti….
Ne da nas zgolj nadzorujejo, očitno jim NI vseeno. Verjamem v njihove DOBRE namene!
Vabim vas, da na YT pogledate zadnji prispevek na kanalu Balkan UFO…
In ne, NISMO EDINI!
Pa če še tako zanikate, da je še kdo…
modrivrag, 14.12.2024 ob 07:14
Mater, imaš bogate odgovore. Naravnost fasciniraš z besednim zakladom in zmožnostjo izčrpnega pisanja . Tebe res mora vsak resno jemat.☝️
Naj napiše dve wordovi strani?
Ko večina izjavlja, da se jim ne da brati zapisov, ki so daljši od treh besed…
Počasi boste dojeli, da je evropa tako zaplezala, da sama neti vojno. Ker vojna izniči vse tisto, zaradi česar bi morali bit vsi kandelabri polni kradljivcev, ki so jo pokorili na kolena. Konec je evrope. Razpad sistema. In to resetira samo vojna. Evropa jo sama neti, na vse kriplje se trudi, da bi ja narod eksplodiral na ulice. Ker druge rešitve ni več.
Zaplezani, 14.12.2024 ob 10:39
Počasi boste dojeli, da je evropa tako zaplezala, da sama neti vojno. Ker vojna izniči vse tisto, zaradi česar bi morali bit vsi kandelabri polni kradljivcev, ki so jo pokorili na kolena. Konec je evrope. Razpad sistema. In to resetira samo vojna. Evropa jo sama neti, na vse kriplje se trudi, da bi ja narod eksplodiral na ulice. Ker druge rešitve ni več.
Res je.
Sej ni treba vsakodnevno tukaj dokazovat da ste totalni bebci.
Vse vojne ki so se jih rusi šli od 2000 naprej s čečeni, gruzijci, ukrajinci itd. ko zahod ni reagiral nič so privedle do 2014 okupacije Kremlja. Zahod nič. Če zahod spet ne bo ruse postavil tja, kjer je njihovo mesto, bo čez 10 let zgodba ponovljena. Ampak vi, ki se vam svet vrti samo za 24ur naprej tega seveda niste sposobni razumet. Da ima rusija 30% gdp namenjeno vojski, tega ne štekate. Vsak ki ima 1g soli v glavi razume, da take količine orožja neka država ne kopiči samo zato, ker nima kam drugam vložit denarja, ampak to počne z namenom. Dolgoročnim namenom. Ampak vam kaj razložit je huje kot se pogovarjat z zlato ribico.
Spet trapasta Zahodna propaganda , mediji lažejo tako kot eden naroči. En dan je Rusija propadla, Rusi nimajo orožja, borijo se z lopatami, ruski državljani stradajo. Naslednji dan Rusija bo zavzela celo Evropa, pa še boge Ukrajine ne more zasesti. A ovce v EU nasedajo lažem. Ko so razsuli Irak je USA obrambni mister na svojo mamo prisegel da imajo orožje za množično uničenje in da bodo napadli cel svet. Še do danes ga niso našli. Ko pri nas mediji zapišejo da je zunaj sončno vreme , najprej pogledam ven in se prepričam , da se niso spet zlagali po naročilu lažnivih politikov.
Ja, 14.12.2024 ob 10:55
Spet trapasta Zahodna propaganda , mediji lažejo tako kot eden naroči. En dan je Rusija propadla, Rusi nimajo orožja, borijo se z lopatami, ruski državljani stradajo. Naslednji dan Rusija bo zavzela celo Evropa, pa še boge Ukrajine ne more zasesti. A ovce v EU nasedajo lažem. Ko so razsuli Irak je USA obrambni mister na svojo mamo prisegel da imajo orožje za množično uničenje in da bodo napadli cel svet. Še do danes ga niso našli. Ko pri nas mediji zapišejo da je zunaj sončno vreme , najprej pogledam ven in se prepričam , da se niso spet zlagali po naročilu lažnivih politikov.
Točno tako! Zakaj pa so nam blokirali prav vse ruske medije?
Da nam lahko še bolj lažejo!
Forum je zaprt za komentiranje.