Spet kraja v Šaleški dolini
Še zdaj mi ni jasno, zakaj niso šli v predelavo kotla, da bi namesto premoga (visok strošek emisijski kuponi) kurili les/pelete, za katere ni potrebno kupovati dragih kuponov. S tem bi ohranili delovanje elektrarne. Ok, so pokradli milijone z njeno izgradnjo, ampak če jo že imamo, zakaj je ne bi izkoristili? Zdaj so se odločili, da jo zreducirajo na zelo drag sistem ogrevanja Šaleške doline.
So našli način da ukradejo še malo denarja, na foro , drugače bodo Velenjčani zmrzovali. Njihov župan je bivši direktor TEŠ in naj se ne dela neumnega, točno je vedel kakšna je situacija in bi poskrbel za ogrevanje Velenjčanov, tako kot župani ostalih mest v Sloveniji. Zakaj bi morali biti oni privilegirani, ko so njihovi sonarodnjaki pokradli na 100 miljonov .
Forum je zaprt za komentiranje.