Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ajda Mlakar, kdo je to???

Ajda Mlakar, kdo je to???

Gledam jibajacajak, danes bo kuhala neka Ajda Mlakar.  Kdo je to, kje dela, piše da je voditeljica nečesa, pa ne vem česa?

Aha, že vidim, neka frčafela ki dela na Planet tv.

Nimajo folka.  OK.

Pa “kao” pomagala ji bo Manja, ki je sama v tej oddaji najslabše kuhala. 🙂 🙂
😉

Hahaha, samo res.

 

Pa kaj je narobe s tem folkom?  Ženska tolče melancane z nekim lesenim valjarjem.  “Da ne bodo grenki”.

 

WTF

 

Ja lej..ženska je lepa in to je to…briga njo kuhanje,ampak to da se pokaže pred kamerami…

A tale da je lepa?  Haha.

V tem tednu je edina privlačna ženska tista igralka Maja Martina, ostalo je vse en pofl.  Tudi tisti moški ki naj bi bil celo maneken je slaba roba.

Je vremenarka na Planetu, kaj je po izobrazbi ne vem, kot tudi ne podrobnosti o zasebnem življenju. Če bi izbira za f*k bila omejena samo na to, bi vsekakor dobila prednost pred depolitiziranimi grdurinami z “javne kuće” ali Popa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close