Andrej Škraba
To so tisti trije bebčkasti mladi kapitalisti, eh, ikzekli, važno da se preseravajo v življenju, kapitalizem je itak najboljši sistem za njih, revščina v glavi pač.. denar danes lahko mastno služi vsak bebec, le prilagodit se moreš trgu, bedastim trendom in “potrebam”, pa si na konju.. s še eno aplikacijo, še eno kriptovaluto, še enim osebnim trenerjem, blabla, resnične pameti pa nobene. eh, in to naj bi bili trije mladi za zgled, phaha, narobe svet…
Forum je zaprt za komentiranje.