Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rusijo naj se odreže do Kaspijskega morja

Rusijo naj se odreže do Kaspijskega morja

Ko bo mogoče naj Ukrajina odreže Ukrajino do Kaspijskega morja in v Čečeniji se naj povzroči revolucijo, da bo Kadirov padel. Da pridejo na oblast antirusi, ki bojo sodelovali z EU. Tako bo EU imela mejo z Gruzijo in Azerbidjanom, ko bo Ukrajina v EU. Pa še največjo goro v Evropi Elbrus bomo imeli.

Tako je prav.

Kolikokrat boš še napisal to otročje fantaziranje? 🙂

Ukrajina naj vso osvojeno ozemlje obdrži kot odškodnino.

Na svidenje Rusija.

Odgovor na objavo uporabnika
odškodnina, 19.08.2024 ob 20:42

Ukrajina naj vso osvojeno ozemlje obdrži kot odškodnino.

In Rusi jih bodo kar pustili tam pri miru po tvoje? 🙂

images (3)

In ruske vojne ujetnike bo stražila naša pederska kura. Vsak dan bojo morali klečati s spuščenimi hlačami.

Zdaj pa kura spij kozarec mleka in spat. Za danes preskoči gejevske porniče in telenovele. Boš sanjal Ruse in Čečene.

In Čečenijo čim prej spraviti v eu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5217, 20.08.2024 ob 07:18

In Čečenijo čim prej spraviti v eu.

In kam jih bomo dali? V živalski vrt?

Odgovor na objavo uporabnika
resno, 20.08.2024 ob 09:53

In kam jih bomo dali? V živalski vrt?

Še prej jih bomo poslali na Dolenjsko (Ribnica, Kočevje, Šentjernej, NM…), potem na RTVSLO, I-8.marec, ostale NVO, na Prešernovo in še kam. Tudi na sedeže vseh parlamentarnih strank, na korumpirana sodišča, zdravniški sindikat, sviz, med organe pregona, župane, priviligirance, zmagovalce tranzicije, visoko državno uradniptvo, ministrstva…

Vrnili nam bodo državo, ki so nam jo ugrabili neki drugi modeli.

 

main qimg 1f76ab3ca21f7d509be88ec0bd7e6b0a

 

Tebe se naj pa od tvojega tiča loci. Si za to?

Odgovor na objavo uporabnika
rezanje, 20.08.2024 ob 15:06

Tebe se naj pa od tvojega tiča loci. Si za to?

A zato ker Ruski tič je Čečenija? Čečeni ki na polno posiljujejo vojne ujetnice? A to si ti golazen, posiljevalska jajca polna tetosterona?

To je zate civiliziranost ti posiljevalska golazen? Posiljevanje žensk in množično pobijanje gejev. Ker to je Čečenija.

In ti sebe sem zaraven daješ gnoj.

Naj se zjebe vašo Rusijo, potem pa se naj poišče vas pičke rusofilske, da boste plačali.

Odgovor na objavo uporabnika
pogostili jih bomo, 20.08.2024 ob 13:08

Še prej jih bomo poslali na Dolenjsko (Ribnica, Kočevje, Šentjernej, NM…), potem na RTVSLO, I-8.marec, ostale NVO, na Prešernovo in še kam. Tudi na sedeže vseh parlamentarnih strank, na korumpirana sodišča, zdravniški sindikat, sviz, med organe pregona, župane, priviligirance, zmagovalce tranzicije, visoko državno uradniptvo, ministrstva…

Vrnili nam bodo državo, ki so nam jo ugrabili neki drugi modeli.

 

main qimg 1f76ab3ca21f7d509be88ec0bd7e6b0a

 

Kokošiju so gotovo všeč.

Rusiji bijejo zadnje ure.

Ma ne, noo. Kurja pokveka je pa ja zdrava v glavo in ima polno življenje na monu 24/7. Pa še bori se že dve leti v Ukrajini.

Ena od zelo otročjih tem. Glede na avtorja teme sicer ne preseneča. Vendar se človek vseeno vpraša, kako bi reagirali taki nikoli odrasli z močnim umskim primanjkljajem, če bi se vojna zgodila pri nas? Teh namreč sploh ni tako malo, ni kura edini.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3795, 21.08.2024 ob 03:25

Ena od zelo otročjih tem. Glede na avtorja teme sicer ne preseneča. Vendar se človek vseeno vpraša, kako bi reagirali taki nikoli odrasli z močnim umskim primanjkljajem, če bi se vojna zgodila pri nas? Teh namreč sploh ni tako malo, ni kura edini.

Jokali bi naj nekdo vendarle pomaga! 🙂

Take sorte so znani, pravi da Ukrajino brani po internetu že dve leti. Če bi res hotel braniti to deželo, bi šel tja in jo branil. S tujim kurcem je lahko po koprivah opletat. Navija za širšo vojno proti Rusiji, kjer bi umrli verjetno milijoni, sam se pa nikakor noče javiti vanjo 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close