Rusijo naj se odreže do Kaspijskega morja
resno, 20.08.2024 ob 09:53
In kam jih bomo dali? V živalski vrt?
Še prej jih bomo poslali na Dolenjsko (Ribnica, Kočevje, Šentjernej, NM…), potem na RTVSLO, I-8.marec, ostale NVO, na Prešernovo in še kam. Tudi na sedeže vseh parlamentarnih strank, na korumpirana sodišča, zdravniški sindikat, sviz, med organe pregona, župane, priviligirance, zmagovalce tranzicije, visoko državno uradniptvo, ministrstva…
Vrnili nam bodo državo, ki so nam jo ugrabili neki drugi modeli.
rezanje, 20.08.2024 ob 15:06
Tebe se naj pa od tvojega tiča loci. Si za to?
A zato ker Ruski tič je Čečenija? Čečeni ki na polno posiljujejo vojne ujetnice? A to si ti golazen, posiljevalska jajca polna tetosterona?
To je zate civiliziranost ti posiljevalska golazen? Posiljevanje žensk in množično pobijanje gejev. Ker to je Čečenija.
In ti sebe sem zaraven daješ gnoj.
Naj se zjebe vašo Rusijo, potem pa se naj poišče vas pičke rusofilske, da boste plačali.
pogostili jih bomo, 20.08.2024 ob 13:08
Še prej jih bomo poslali na Dolenjsko (Ribnica, Kočevje, Šentjernej, NM…), potem na RTVSLO, I-8.marec, ostale NVO, na Prešernovo in še kam. Tudi na sedeže vseh parlamentarnih strank, na korumpirana sodišča, zdravniški sindikat, sviz, med organe pregona, župane, priviligirance, zmagovalce tranzicije, visoko državno uradniptvo, ministrstva…
Vrnili nam bodo državo, ki so nam jo ugrabili neki drugi modeli.
Kokošiju so gotovo všeč.
Anonimno 3795, 21.08.2024 ob 03:25
Ena od zelo otročjih tem. Glede na avtorja teme sicer ne preseneča. Vendar se človek vseeno vpraša, kako bi reagirali taki nikoli odrasli z močnim umskim primanjkljajem, če bi se vojna zgodila pri nas? Teh namreč sploh ni tako malo, ni kura edini.
Jokali bi naj nekdo vendarle pomaga! 🙂
Take sorte so znani, pravi da Ukrajino brani po internetu že dve leti. Če bi res hotel braniti to deželo, bi šel tja in jo branil. S tujim kurcem je lahko po koprivah opletat. Navija za širšo vojno proti Rusiji, kjer bi umrli verjetno milijoni, sam se pa nikakor noče javiti vanjo 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.

