Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ukrajinci zažgali 22 plovil v Medolinu.

Ukrajinci zažgali 22 plovil v Medolinu.

2 Ukrajinci zažgala 22 plovil v Medolinu z molotovim kokteilom. Prispeli iz Poljske. Menda sta člana Ukrajinske tajne službe. Hrvatje najprej počakali da sta odšla iz Hrvaške, potem objavili novico. Prišlo je navodilo iz Zahodne obveščevalne službe naj jih spustijo.

MedUlin

Ni noben medo ? a ste res totalno nepismeni? Pa danes je nekdo objavil pedalec ?.

Ukrajinci lahko počnejo po EU , kar hočejo, so nedotakljivi. Pri nas imajo še avtocesto zastonj.

Očitno nova zaščitena vrsta, ki bo poleg cigotov lahko počela, kar se ji zljubi

Kaj za en zapis je to? Imaš OŠ končano?

Moj mož je tujec, slovenščina mu je tretji jezik, pa po petih letih boljše piše kot ti.

Kje pa je Medo – lin?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 16.08.2024 ob 19:27

Kje pa je Medo – lin?

Poleg Čoko – lina. Sosednji zaliv

zahodne službe? Pošta? Nemška, Francoska? Kaj če bi napisal kaj je bilo res, ne pa da kozlaš oslairije.

Hrvaška izdala mednarodno tiralico z enomesečno zamudo.

https://siol.net/novice/svet/znano-je-kdo-je-v-medulinu-podtaknil-pozar-v-katerem-je-zgorelo-22-plovil-641657

—.,,m…-

Edina logična razlaga je da so bila ta plovila pod rusko zastavo. Druge razlage ni.

Odgovor na objavo uporabnika
user1, 17.08.2024 ob 22:50

Edina logična razlaga je da so bila ta plovila pod rusko zastavo. Druge razlage ni.

Če bi to držalo, bi gorelo predvsem v Tivatu/Črna gora.

Poglejte si na Wessel finder, kaj je tam parkirano, čigavo je in koliko stane… je dostopno brez vsakih gesel ali problemov. Ne jahte, kar ladje. Od 30 mio navzgor, vse ruske.

V Medulinu je mini marina, nizkocenovna, pravzaprav Privezište, za plovila do max 12 metrov.
To je bila objestna smrkljad ali pa kaka aferica s kurbarijo. Ali pa je eden imel čoln, ki ga je težko prodati.

Ruse bi zakurili v Tivatu, verjemite mi.

Šlo je za jahte v Ruski lasti.

Vse kar je v neposredni ali posredni ruski lasti je potrebno zaseči ali pa uničiti če zaseg ni možen.

Morda je pa bil nek čolniček v lasti kakega Rusa in so ponesreči zažgali celo marino. Ker so pač tako pametni tile ukropi.

Lastniki zgorelih plovil so večinoma Slovenci in Avstrijci.

V resnici je šlo za nevarno čezoceansko vojaško rusko brodovje. Spet imamo srečo, da smo jih premagali in to brez brez borbe.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close