Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Slovenska “strokovna” žirija na ESC

Slovenska “strokovna” žirija na ESC

– pevec skupine LPS

– Martin Štibernik (nek glasbeni producent)

– plesalec Matevž Česen

– Lea Sirk

– Maja Keuc

 

Jaka žirija, res.

ma ja, bedaki pač, to so neki mulci razen Sirkove. 10 točk Švici, čestitke, res.

Odgovor na objavo uporabnika
ajeej, 12.05.2024 ob 14:37

– pevec skupine LPS

– Martin Štibernik (nek glasbeni producent)

– plesalec Matevž Česen

– Lea Sirk

– Maja Keuc

 

Jaka žirija, res.

Komentira kavč laik na MON……

 

Maji Keuc kot  članici včerajšnje slovnsko Eurosong strkovne  žirije in kot odlično izšolani mednarodni glasbenici nove ere, očitno ne sežeš niti do kolen.

Ja, Francija si je zaslužila  naših 12 točk – najbolj dostojna in lepa ljubezenska izpoved ispospolnega usmerjenega pevca preko njegove avtorske skladbe.   Letošnji šov j bil prioritetno LGTB usmerjen .Zapeta profesionalno, brez dodatne obscene koreografije in balasta –  sploh na 2:15 minuti, ko je odpel “A capella” – brezhibno, mravljinci po telesu….. Tip obvlada svoj glas in ga zna predstaviti v vsej njegovi gracioznosti.

No, saj tudi naša predstavnica je del  LGBT ekipe:

http://www.nadlani.si/novice/slavni/siri-se-posnetek-raiven-ki-po-preboju-v-finale-poljublja-plesalko/

 

Bolj strokovna kot trstenjakova klet

Ampak, eni ste res revčki.

Prividi v nedeljo popoldan, povsod vas zasleduje Janša pa tisti njegovi:):):):)

Kakšno tableto več, ubožčki, pa ne boste tako mešali tem :):):)

Lea Sirk nima nobenih posebnih uspehov, lahko pa bi bili v žiriji Nuša Derenda, Darja Švajger, kdo iz Perpetuum Jazzile….

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 12.05.2024 ob 15:18

Komentira kavč laik na MON……

 

Maji Keuc kot  članici včerajšnje slovnsko Eurosong strkovne  žirije in kot odlično izšolani mednarodni glasbenici nove ere, očitno ne sežeš niti do kolen.

Ja, Francija si je zaslužila  naših 12 točk – najbolj dostojna in lepa ljubezenska izpoved ispospolnega usmerjenega pevca preko njegove avtorske skladbe.   Letošnji šov j bil prioritetno LGTB usmerjen .Zapeta profesionalno, brez dodatne obscene koreografije in balasta –  sploh na 2:15 minuti, ko je odpel “A capella” – brezhibno, mravljinci po telesu….. Tip obvlada svoj glas in ga zna predstaviti v vsej njegovi gracioznosti.

No, saj tudi naša predstavnica je del  LGBT ekipe:

http://www.nadlani.si/novice/slavni/siri-se-posnetek-raiven-ki-po-preboju-v-finale-poljublja-plesalko/

 

Ni problem v 12 točkah za Francijo, problem je, da žirija zanalašč ni hotela dati točk pesmim, za katere se je vedelo da so favoriti.   10 in 12 točk so dali Švici, 8 Portugalski, 7 Armeniji, Hrvaški samo 6, Luxemburgu 5, Srbiji 4.

To je sramota.  Kje so našli Armenijo in ji dali celo več kot Hrvaški?!  Ma da jih sram ni.  Da ne bodo drugo leto jokali če ne bomo dobili glasov od Hrvatov.  Hinavci pokvarjeni.

Aja, še to.

Poljub Raiven je bil beden poskus uprizarjanja lezbo šova, ženska je šla za točke celo tako daleč da se je pred kamrami šla poljubljat z žensko.  Bedno in 20 let prepozno, to je premalo za dobro uvrstitev.

Vsi vemo da je ženska straight in v zvezi z moškim.  Že kar dolgo časa.

Odgovor na objavo uporabnika
sramotno, 12.05.2024 ob 17:05

Ni problem v 12 točkah za Francijo, problem je, da žirija zanalašč ni hotela dati točk pesmim, za katere se je vedelo da so favoriti.   10 in 12 točk so dali Švici, 8 Portugalski, 7 Armeniji, Hrvaški samo 6, Luxemburgu 5, Srbiji 4.

To je sramota.  Kje so našli Armenijo in ji dali celo več kot Hrvaški?!  Ma da jih sram ni.  Da ne bodo drugo leto jokali če ne bomo dobili glasov od Hrvatov.  Hinavci pokvarjeni.

Dojemi – ni zanalašč , je kar lepo pošteno in iskreno- če nisi profesionani glasbenik/koreograf/galsbeni producent, tega ne zmoreš razumeti….

Je s tabo vse okej? Hrvaški komad je s strani strokovnih žirij prejel nenormalno velik glasov za kvaliteto, ki jo je prikazal, lahko se samo zahvali ne vemkomu da je bilo tako, ker komad dejansko ni prav noben presežek s strokovnega vidika.

Odgovor na objavo uporabnika
sramotno, 12.05.2024 ob 17:08

Aja, še to.

Poljub Raiven je bil beden poskus uprizarjanja lezbo šova, ženska je šla za točke celo tako daleč da se je pred kamrami šla poljubljat z žensko.  Bedno in 20 let prepozno, to je premalo za dobro uvrstitev.

Vsi vemo da je ženska straight in v zvezi z moškim.  Že kar dolgo časa.

a dwjdej – ne verjamemo – tipica izjemno dobro eksperimentira javno, zasenbo je pa kar ugotovila, da je verjetno “BI” – she goes with a flow for public success…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8814, 12.05.2024 ob 17:25

Je s tabo vse okej? Hrvaški komad je s strani strokovnih žirij prejel nenormalno velik glasov za kvaliteto, ki jo je prikazal, lahko se samo zahvali ne vemkomu da je bilo tako, ker komad dejansko ni prav noben presežek s strokovnega vidika.

Komad je  še kako dobra parodija na LGBT sceno….

Horkheimer

Obrazloženo v drugem postu tukaj – zakaj BabyLasagna ni zmagal

Krščanske vrednote in križ okolu vratu  v javnosti, kot je nosil – so “česen” za LGBT….

 

LGBT časti satanizem in čarovništvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 12.05.2024 ob 17:28

Komad je  še kako dobra parodija na LGBT sceno….

Pa kaj ima vsebina komada veze z njegovo kvaliteto? produkcijo? pevčevim vokalnim sposobnostim? Karkoli je pač strokovna žirija ocenjevala?

Komad je okej, ni pa bil najboljši, torej ne za 12 pik. Men on deluje enako LGBT kot francoz ali katerkoli drug včeraj nastopajoči. Ko slečejo kostume, so to druge osebe, na odru pa so performerji, ki naredijo marsikaj za tistih nekaj pik. Tako je pač v šou biznisu, pa v kateremkoli biznisu ni nič drugače. Redki se navzven pokažejo to kar v resnici so, fejkanje je ključ do uresničitve cilja.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8814, 12.05.2024 ob 17:46

Pa kaj ima vsebina komada veze z njegovo kvaliteto? produkcijo? pevčevim vokalnim sposobnostim? Karkoli je pač strokovna žirija ocenjevala?

Komad je okej, ni pa bil najboljši, torej ne za 12 pik. Men on deluje enako LGBT kot francoz ali katerkoli drug včeraj nastopajoči. Ko slečejo kostume, so to druge osebe, na odru pa so performerji, ki naredijo marsikaj za tistih nekaj pik. Tako je pač v šou biznisu, pa v kateremkoli biznisu ni nič drugače. Redki se navzven pokažejo to kar v resnici so, fejkanje je ključ do uresničitve cilja.

Seveda ima. Če nisi  glasbenik, ti je oprošeno, ker ne zmoreš razumeti..

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 12.05.2024 ob 17:48

Seveda ima. Če nisi  glasbenik, ti je oprošeno, ker ne zmoreš razumeti..

Aja ti si med vsemi nami najbolj glasbeno izibražena, to že 3 dni al kolk poslušamo ??

Lej, dejstvo je da je s strani slo žirije HR dobil točno tolk kot je vreden, nič manj nič več. Ne vem kaj jokcate matr, blo je 50+ držav, zmaga pa lahko samo ena. Večina je to sposobna sprejet, nekateri pač niste pa surlate tuki in boste še naprej. ajd!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8814, 12.05.2024 ob 17:51

Aja ti si med vsemi nami najbolj glasbeno izibražena, to že 3 dni al kolk poslušamo ??

Lej, dejstvo je da je s strani slo žirije HR dobil točno tolk kot je vreden, nič manj nič več. Ne vem kaj jokcate matr, blo je 50+ držav, zmaga pa lahko samo ena. Večina je to sposobna sprejet, nekateri pač niste pa surlate tuki in boste še naprej. ajd!

A te žuli, a ?

Ne, nisem najbolj izobražena, imam pa več pojma kot očitno ti kot glasbeni amaterski poslušalec , ki se zaletavaš neupravičeno vame in v moje prispevke  na javnem forumu.  Hmmm, si morda una od danwez zjutraj, ko si  mi težila ?

Sem ti dobro napovedala zmagovalca in najvišje uvrščene 🙂

Spusti svoje zavistne čeljusti.

Armenci se junaško fajtajo proti sosedom džihadistom in so jih Rusi izdali.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 12.05.2024 ob 17:09

Dojemi – ni zanalašč , je kar lepo pošteno in iskreno- če nisi profesionani glasbenik/koreograf/galsbeni producent, tega ne zmoreš razumeti….

 

“Dojemi – ni zanalašč , je kar lepo pošteno in iskreno- če nisi profesionani glasbenik/koreograf/galsbeni producent, tega ne zmoreš razumeti….”

Ne seri.  Ne mi s takimi kretenizmi ob imenih, ki so sestavljala našo žirijo, OK?

Odgovor na objavo uporabnika
armenija, resno?!, 12.05.2024 ob 20:07

 

“Dojemi – ni zanalašč , je kar lepo pošteno in iskreno- če nisi profesionani glasbenik/koreograf/galsbeni producent, tega ne zmoreš razumeti….”

Ne seri.  Ne mi s takimi kretenizmi ob imenih, ki so sestavljala našo žirijo, OK?

Daj poglej v spodnjice, če nimaš morda rumene črtice od terga tvojega nadredljivega napenjanja…

Politika je prodana, vstavite sani. Izraelska punca nina nič z cojno. Kot cicilisti, ki jo fašeji tam. Muzika je ik. Sanja i ljubezni in miru. Kar ni, niti v Slo. Slisim čwfurje pod sabo, jot da so eduni na sceru. Rqcno začenja. Ubrišeš pol kaj srbske muzke do jutei, , da je vsaj ponoči nir čefursko sreno, od name nič naučeno. Izraelska punca poje o ljebezni z murom. Naša oa podžiga grozote. Spljuvajte me.

Odgovor na objavo uporabnika
Mešanje, 12.05.2024 ob 20:18

Politika je prodana, vstavite sani. Izraelska punca nina nič z cojno. Kot cicilisti, ki jo fašeji tam. Muzika je ik. Sanja i ljubezni in miru. Kar ni, niti v Slo. Slisim čwfurje pod sabo, jot da so eduni na sceru. Rqcno začenja. Ubrišeš pol kaj srbske muzke do jutei, , da je vsaj ponoči nir čefursko sreno, od name nič naučeno. Izraelska punca poje o ljebezni z murom. Naša oa podžiga grozote. Spljuvajte me.

Pljuv. Pljuv. Pljuv.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 12.05.2024 ob 18:51

A te žuli, a ?

Ne, nisem najbolj izobražena, imam pa več pojma kot očitno ti kot glasbeni amaterski poslušalec , ki se zaletavaš neupravičeno vame in v moje prispevke  na javnem forumu.  Hmmm, si morda una od danwez zjutraj, ko si  mi težila ?

Sem ti dobro napovedala zmagovalca in najvišje uvrščene 🙂

Spusti svoje zavistne čeljusti.

Maš ti božji kompleks al kaj je s tabo narobe? Ti si se zaletela vame in tole je tema, v kateri prvič in zadnjič s tabo “debatiram” ker resno nisi gladka. Wtf pa tuki ste eni res za na zaprt oddelek …

 

za @Alaria če ne bo linkalo

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8814, 12.05.2024 ob 21:06

Maš ti božji kompleks al kaj je s tabo narobe? Ti si se zaletela vame in tole je tema, v kateri prvič in zadnjič s tabo “debatiram” ker resno nisi gladka. Wtf pa tuki ste eni res za na zaprt oddelek …

 

za @Alaria če ne bo linkalo

Nobenega kompleksa, jaz pridem sem uživat in razgibat prste s hitrim tipškanjem – in ne moralizirat tako kot ti, , ko se na MON zaganjate zakompleksanci , ki mislite, da boste red delali tudi na mon s sovjo duhovitostjo in zavistjo.

 

Edini tvoj problem je, ker si anonimno 8814 – ker nimaš poguma , da bi konstruktivno pod prijavljenim imenom izrazil/a svoje replike in se skrivaš za anonimnostjo, kar podžiga tvoj nadredljivi kompleks očitno tudi tukaj, ne verjetno tudi samo v realnem življenju – tako pa si anonimno upaš žaljivo in degradacijsko pljuvati po drugih, tudi prijavljenih.  Le kje si se tega naučila – je mama tako s teboj  tako poniževalčno ravnala in te pošiljala  ” na zaprt oddelek”, da imaš to zakoreninjeno v svojih možganih in tako rada serviraš torej tudi v debatah?

 

Ne bom ti ostala tiho, anonimno skrivajoče žaljivo bitje za  vzdevkom Anonimno 8814. Nobene pravice nimaš anonimno žaliti tako, kot si.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close