Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pofukani prekleti teroristi pobijali v Moskvi

Pofukani prekleti teroristi pobijali v Moskvi

Pofukani teroristi (debilni drek človeštva) gredo vedno nič hudega sluteče in neoborožene ljudi naroda napadat in pobijat. Navadna teroristična gamad ušiva.  Ne bodo šli politike in govna pobijat, ki zakuhajo najhujše zadeve ampak gredo neoborožene ženske in moške ali otroke pobijat in potem se imajo za hrabre junake. Prokleta gamad ušiva gnila posrana in nizkotna.

https://x.com/runews/status/1771234876974305370?s=20

https://x.com/narrative_hole/status/1771230014010241215?s=20

https://x.com/narrative_hole/status/1771238686933307733?s=20

 

Mrtev Rus = najboljši Rus.

musliči zihr ?

Itak da ja , ali pa morda kak nor veetran Ukrainske vojne kateri je kot Vijetnamci prišel nazaj v normalni svet kjer pa je bilo zanj vse prevč drugače, sploh s pts.

 

Lahko poveste zakaj se je sploh šlo? Zakaj pobijanje in kje? Videti je neko gledališče, nekaj podobnega.

Odstavljena Judinja (Hazarka) Nulandova (pravilno Nudelman) je pred odhodom s funkcije glavne koordinatorke za propadlo Ukrajino dejala, da čaka Moskvo presenečanje. Hazarka je vse lepo povedala.

Rusija je od 1917 pod okupacijo Hazarov (Judov), ki kontinuirano uničujejo Ruse, imajo vso oblast v Kremlju, dominirajo med činovniki (visoka javna uprava) in oligarhi (Tajkuni). Nadzirajo FSB, in obrambno ministrstvo na čelu z Mongolom Šojgujem. V Rusiji je zadnji dve leti odprt lov na ruske domoljube, spodkopava se SVO v Malorusiji in na veliko uvaža azijatske islamske migrante.

Rusi se bodo morali osvoboditi. enako velja za Američane, ki so pod isto kabalistučno sekto.

 

ZDA so pred 10 dnevi opozorile svoje državljane, da zapustijo Moskvo.

muslič propaganda ne vžge več nori krvi žejni kult šteti so vam dnevi, sovražiti vse kar ni islam

Odgovor na objavo uporabnika
mosadov podpis, 22.03.2024 ob 20:05

Odstavljena Judinja (Hazarka) Nulandova (pravilno Nudelman) je pred odhodom s funkcije glavne koordinatorke za propadlo Ukrajino dejala, da čaka Moskvo presenečanje. Hazarka je vse lepo povedala.

Rusija je od 1917 pod okupacijo Hazarov (Judov), ki kontinuirano uničujejo Ruse, imajo vso oblast v Kremlju, dominirajo med činovniki (visoka javna uprava) in oligarhi (Tajkuni). Nadzirajo FSB, in obrambno ministrstvo na čelu z Mongolom Šojgujem. V Rusiji je zadnji dve leti odprt lov na ruske domoljube, spodkopava se SVO v Malorusiji in na veliko uvaža azijatske islamske migrante.

Rusi se bodo morali osvoboditi. enako velja za Američane, ki so pod isto kabalistučno sekto.

 

Slovenci smo tudi pod okupacijo satanistov, ki nas sužnjijo in “posiljujejo” pa nas ne vidiš, da gremo v Merkator pobijat delavke, ki so si šle kruh kupit.

Problem je v narodih, ker je povprečen človek naroda indoktriniran idiot.

Tudi V Rusiji so težki idioti kot v Sloveniji. Rusija je v vojni pa narod hod naokrog pohajkovat, kot da je vse kull in ok.  Bere se po spletu, da je Amerika opozorila ameriške državljane v Rusiji naj se ne nahajajo v večjih množicah itd. V… obveščevalne službe niso zabite, debilne, folk je debil.

Terorist, ki gre pa pobijat navadne mamice in očije je pa pičkin dim pofukan gniu.

( https://www.youtube.com/watch?v=uFefJJPrpFM )

https://x.com/ImMeme0/status/1771250510420390241?s=20

Tole pa zna biti res. Zanimiv in logičen pogled.

Ministrstvo za notranje zadeve Moskve in Moskovske regije je uvedlo načrt Zarya. Vse osebje

morajo priti na delo v eni uri, vključno s tistimi, ki imajo proste dni.

Vsi morajo biti oboroženi in opremljeni.

Več kot 140 smrtnih žrtev, poročajo službe za nujno pomoč

https://x.com/Megatron_ron/status/1771251203659227487?s=20

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 22.03.2024 ob 21:45

Ministrstvo za notranje zadeve Moskve in Moskovske regije je uvedlo načrt Zarya. Vse osebje

morajo priti na delo v eni uri, vključno s tistimi, ki imajo proste dni.

Vsi morajo biti oboroženi in opremljeni.

Več kot 140 smrtnih žrtev, poročajo službe za nujno pomoč

https://x.com/Megatron_ron/status/1771251203659227487?s=20

DARWIN a si prepričan, da jih ni novi Hitler Putin pobijal?

 

No če so že bili ukrajinski teroristi, me samo zanima kakšno je bilo stališče do vojne od rock skupine, ki je nastopala?

Da ni bilo kot v primeru napada na Izrael, ko so Hamasovci mučili tiste, ki so podpirali Palestince.

.https://www.dailymail.co.uk/news/article-5125545/Russia-investigates-tsar-killed-Jewish-ritual.html

 

jaz ti tko povem, česa je mene tuki sedaj strah. ti trije verjetno ukrajinci, so dobili dost dobro plačano, družine  dobro plačano. ker so vedeli da gredo na zadnjo misijo. vedeli so, da bodo mrtvi. neki jih bodo popokali  ampa kvedli so da je to to za njih. in zakaj ne bi poleg  še prižgali ene umazane bombe in kontaminirali  glavno mesto??  zakaj ne?  če tak ve, da je mrtev, ve da bo umrl.  ve da ga bodo počili. tako ali tak oje mrtev. zakaj pol ne bi še umazane bombe vžgal??  prvo me je tega strah.   2 pa bom danes ponoči tiak pokonci, ker samo čakam, da se najde krivec, in k ose najde krivec,  pol vsi vemo kaj bo. če je to bila ukrajina, pol vi vsi, mi vsi , dobro vemo, da  jo bo putin zravnal.  če vemo, da ne belfira, sveže izvoljen,  v novi gledališki hali, veliki lepi  sredi glavnega mesta. kaj bi res mislite da lahko putin dovoli to pojest?  pa to so gasedaj dobesedno prisili da jih zradra. da nekoga zravna.  za to bo nekdo plačal 40 000 x. za vsakega bo pobil, 1000 ljudi. zakaj to delajo?  kakšen užas.  človej je dobesedno prisiljen. in bog ne daj da je imela nemčija prste vmes. ker pol upam da vete, da berlina ni več.  to upam da vete.  kr pripravite se na  3 tedne biti doma. v bajti. upam da si bostej utri kupili zalogo vode. wc papirja in upam da imate doma ka jan drva in na plin.  upam da raumete, da bo nekdo moral plačat to.   zdaj pa bote dobili kaj ste iskali.   niti na morje ne bmo šli na koncu. niti to

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 22.03.2024 ob 22:41

DARWIN a si prepričan, da jih ni novi Hitler Putin pobijal?

 

No če so že bili ukrajinski teroristi, me samo zanima kakšno je bilo stališče do vojne od rock skupine, ki je nastopala?

Da ni bilo kot v primeru napada na Izrael, ko so Hamasovci mučili tiste, ki so podpirali Palestince.

Ne vem kateri kreteni so zadaj ali mogoči naročniki pokolov. Folk je usekan povsod in na vseh straneh. Tako nobena stran ni izvzeta iz tega, da bi lahko sejala teror.

Kaj ne vidiš da so vsi usekan? Ena stran drugo kolje in pravi da zato, ker una njo kolje. Druga stran pa isto. Se ne neha.

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 22.03.2024 ob 23:03

jaz ti tko povem, česa je mene tuki sedaj strah. ti trije verjetno ukrajinci, so dobili dost dobro plačano, družine  dobro plačano. ker so vedeli da gredo na zadnjo misijo. vedeli so, da bodo mrtvi. neki jih bodo popokali  ampa kvedli so da je to to za njih. in zakaj ne bi poleg  še prižgali ene umazane bombe in kontaminirali  glavno mesto??  zakaj ne?  če tak ve, da je mrtev, ve da bo umrl.  ve da ga bodo počili. tako ali tak oje mrtev. zakaj pol ne bi še umazane bombe vžgal??  prvo me je tega strah.   2 pa bom danes ponoči tiak pokonci, ker samo čakam, da se najde krivec, in k ose najde krivec,  pol vsi vemo kaj bo. če je to bila ukrajina, pol vi vsi, mi vsi , dobro vemo, da  jo bo putin zravnal.  če vemo, da ne belfira, sveže izvoljen,  v novi gledališki hali, veliki lepi  sredi glavnega mesta. kaj bi res mislite da lahko putin dovoli to pojest?  pa to so gasedaj dobesedno prisili da jih zradra. da nekoga zravna.  za to bo nekdo plačal 40 000 x. za vsakega bo pobil, 1000 ljudi. zakaj to delajo?  kakšen užas.  človej je dobesedno prisiljen. in bog ne daj da je imela nemčija prste vmes. ker pol upam da vete, da berlina ni več.  to upam da vete.  kr pripravite se na  3 tedne biti doma. v bajti. upam da si bostej utri kupili zalogo vode. wc papirja in upam da imate doma ka jan drva in na plin.  upam da raumete, da bo nekdo moral plačat to.   zdaj pa bote dobili kaj ste iskali.   niti na morje ne bmo šli na koncu. niti to

Če imaš ti res tako velikega kurca pa ga prilepi sem. Pokaži, da vidimo, če je res.

zakaj krivite ukrajince, če  je islamska država sporočila,, da oni stojijo za napadom???

 

Kot pravi @rusofili zmešani:

( https://www.theguardian.com/world/live/2024/mar/22/moscow-concert-attack-crocus-city-hall-shooting-russia-live-updates?page=with:block-65fdf7058f08214a64619cfe )

Odgovor na objavo uporabnika
rusofili zmešani, 22.03.2024 ob 23:12

zakaj krivite ukrajince, če  je islamska država sporočila,, da oni stojijo za napadom???

Peklensko.

Potem pa  merika. Vsi vemo, kdo so Islamska država…

tatjana 106

samo zate srce. ne delam tega, tko.  tatjana jaz imam otroke,ženo, službo.  kaj tebi pomaga samo kurac.  kot bi ti meni samo pičko tvojo pobrito pokazala.  sja pa nisi 13 stara. al kako? saj ap te moraš  še kaj več videt?! al ne?  mene recimo zanima kakšna si ti cela,  kako se premikaš,  kot celota.  kaj ti bo samo kurac??  kaj res misliš, da me boš z takimi provokacijami, zmedla al kaj?  tanja sme ze navajen na to. sme kr malo jezen, da me imaš za takega loleka no. pa da bi vsaj to malo bolk prefinjeno letom primerno  rekla. ne pa tko. prostaško.  tanja jaz ti naredim otroka  2 če hočeš. ti dam tistih  400 evrov po glavci, ni problema.  pa nisme jaz taki prasec. bom tudi se trudil bit uredu na razpolago kolko se le da.   bolj bi se trudil kot večina nekih smrduhv ločencev. ja?  do 18 leta ti dajem za galvico 400 evrov na mesec. če mi daš otroka.  pa da je res moj.   kaj misliš, da is ja tuki zmišljujem al kaj???? kaj mam jaz od tega?  nisme plačan za to. pač si malo krajšam čas na šihtu pa tko, ko počivam od treninga. da vas kaj naučim.  ker mi  država ne dovoli biti učitelj. ker nisme voldjiv, levičar. in ne smem.  sem pa zel odober učitelj in tudi da se mi in rad delam z otorci. ampak pač, ne smem.  tko je.  ja?   pokažem ti, če ti lahko napolnim luliko. če se bo prijelo se bo, če ne ne.   ok?  pa ša hočem ti tvojo G točko tko zdrkat in tvoj klitoris, da se ti bo zmešalo. skisalo.   zdaj pa lepo tnaja, dja pronič gor z   full debelim črnim tičem, kako eno blondikno, ki ti je tudi všeč jebe.   lahko noč tanja.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 22.03.2024 ob 19:46

Pofukani teroristi (debilni drek človeštva) gredo vedno nič hudega sluteče in neoborožene ljudi naroda napadat in pobijat. Navadna teroristična gamad ušiva.  Ne bodo šli politike in govna pobijat, ki zakuhajo najhujše zadeve ampak gredo neoborožene ženske in moške ali otroke pobijat in potem se imajo za hrabre junake. Prokleta gamad ušiva gnila posrana in nizkotna.

https://x.com/runews/status/1771234876974305370?s=20

https://x.com/narrative_hole/status/1771230014010241215?s=20

https://x.com/narrative_hole/status/1771238686933307733?s=20

 

Darvin,

Isto je bilo 7.oktobra lani v Gazi, ko so muslimanski teroristi pobili 1400 nedolžnih civilistov, (med nedolžnimi žrtvami turisti iz drugih držav)

Pofukani teroristi (debilni drek človeštva) gredo vedno nič hudega sluteče in neoborožene ljudi naroda napadat in pobijat. Navadna teroristična gamad ušiva. Ne bodo šli politike in govna pobijat, ki ……..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3848, 22.03.2024 ob 23:38

Darvin,

Isto je bilo 7.oktobra lani v Gazi, ko so muslimanski teroristi pobili 1400 nedolžnih civilistov, (med nedolžnimi žrtvami turisti iz drugih držav)

Pofukani teroristi (debilni drek človeštva) gredo vedno nič hudega sluteče in neoborožene ljudi naroda napadat in pobijat. Navadna teroristična gamad ušiva. Ne bodo šli politike in govna pobijat, ki ……..

ja, zakaj mi to omenjaš?

Psihičev, ki pobijajo nič hudega sluteče je očitno več kot preveč.

Naj se posuši roka tistih, ki so jo dvignili nad nedolžnih pet otrok.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close