Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21?

Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21?

Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21, SD in SDS nič več ne skrivajo povezav.

Ja tako kot je bil na jahti Zemljaričevega tajkuna.

Kdaj boste dojeli, da je Janša komunist bil in bo ostal vedno …vse igre navzven so samo, da ovce nasedate, da se narod krega, oni pa lepo sodelujejo in si delijo plen v privat zepe

Janša je že dolgo katastrofa za desnico.

Odgovor na objavo uporabnika
WD40, 12.02.2024 ob 21:56

Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21, SD in SDS nič več ne skrivajo povezav.

JanšO

Odgovor na objavo uporabnika
., 12.02.2024 ob 22:40

JanšO

 

Sem tudi razmišljala, kdo je koga povabil;).

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close