Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj je zdaj s ti visokimi računi za solarce?

Kaj je zdaj s ti visokimi računi za solarce?

So samo reveži na poplavnem zaradi sušenja hiš dobili take nenormalne zneske na poračunih ali vsi lastniki soncnih elektrarn?

Iscem in iscem ampak ne najdem..

Vceraj sem na tv mimogrede ujela protozbe nad visokim poracunom za solarca.

Je kje kak link?

Hvala!

 

Mi smo imeli visoko porabo in slabo pridelavo zaradi vremena pa smo dobili poracun 48eur.

Placujemo 10 pavsala..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close