Kaj boste danes zvečer počeli samski 30+?
Jaz sem se že v sredo odpravil na Pašman, imam vikendico tu. In obožujem zimske mesece v Dalmaciji. Vse je tako mirno, nobenega prometa, čudovito toplo in jasno vreme. S kužetom, ki sem ga vzel s seboj sva se čez dan odpravila na daljši sprehod po obali. Skuhala si dobro kosilo, zdej chillirava na kavču in verjetno si bom zavrtel film. Spanje ob 22ih, jutri pa novim dogodivščinam nasproti.
Pa vi?
Sem pa M/38 let.
Forum je zaprt za komentiranje.