Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Monovec leta 2023

Monovec leta 2023

Kokoši?

Lih sem se zbudil in tole opazim.

Še ena tema, ki bo šla v stilu: Kokoši jo je odprl, da bo sebe hvalil.

 

Obsedenec ne spi zaradi mene.

Če je bilo iskreno mišljeno, pa hvala. 😉

Iskreno.

Za monovca leta ni tale Kura pederska, je pa vsekakor mongoloid leta, desetletja,….

Je veliko zanimivejših.

predlagam Anonimno 9502 8045 in ….. Ah ja oh ja eh ja ….

Pedro ritopičnik! Vztrajen, pravičen, resnicoljuben!

Predlagam sebe.

motorist kot veliki psiholog

Odgovor na objavo uporabnika
še enkrat, 28.12.2023 ob 23:53

motorist kot veliki psiholog

Oh, motorist. Moj ljubki eksperiment z AI. Še moj glas zanj. Odlično se je odrezal! ?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 28.12.2023 ob 17:23

Lih sem se zbudil in tole opazim.

Še ena tema, ki bo šla v stilu: Kokoši jo je odprl, da bo sebe hvalil.

 

Obsedenec ne spi zaradi mene.

Če je bilo iskreno mišljeno, pa hvala. 😉

Svinja ogabna debela razcapana, tolk se k sebi spravi, da boš vsaj približno podobno človeku. In nehaj srat po monu.

Lahko bi bil jaz.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 29.12.2023 ob 02:52

Lahko bi bil jaz.

Ti si tud pacient pod sto niki in pedofilske poste pišeš. Nisi nič boljši od kure.

glasujem za Tomaža Goreca Tomija ?

Za seznam največjih idiotov na monu se strinjam z napisanimi predlogi.

Odgovor na objavo uporabnika
Krabs, 29.12.2023 ob 05:12

Za seznam največjih idiotov na monu se strinjam z napisanimi predlogi.

Ne pozabi sebe prištet.

Monovec leta je najbolj blesavo in obsedeno anonimno kljuse. Katero od multinikiv je to, naj se pa med sabo zmenijo. Le da se bodo zelo težko prepoznali.?

Odgovor na objavo uporabnika
Katero, 29.12.2023 ob 05:26

Monovec leta je najbolj blesavo in obsedeno anonimno kljuse. Katero od multinikiv je to, naj se pa med sabo zmenijo. Le da se bodo zelo težko prepoznali.?

Ha ha ha ….same budale,majke mi!

Odgovor na objavo uporabnika
Blefnica, 28.12.2023 ob 20:57

Pedro ritopičnik! Vztrajen, pravičen, resnicoljuben!

Lepo napisano, Blefnica.  Se pridružujem opazki.  🙂

    Kokoshy, le tako strumno naprej.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close