Zakaj ste ljudje tako hudobni in žleht, spletna prevara
Berem, da je bil človek oškodovan za 50.000 evrov preko spletne prevare.
Grem stavit, da je bil vsak, vsaj enkrat prevaran. Ali v spletni kritpo goljufiji ali je kupil neobstoječ kovanec, ali je šlo za ljubezensko prevaro, ali pa kar dejansko ljubezensko prevaro, poslovno prevaro….
Česar pa ne razumem je, zakaj so ljudje tako zlobni in hudobni v svojih komentarjih? Namesto, da bi ponudili pomoč in razkrinkali te goljufe, ne kontra. Napadejo žrtev.
A to napadajo spletni goljufi, neumni ljudje jih pa posnemajo, da opravičijo svoja dejanja in da nihče resno ne začne ukrepat proti temu? Glede na to kako pokvarjeni ljudje živijo v tej državi se ničemur več ne čudim.
Recimo, en zloben komentar:
“super še premalo mu je pobral”
A ko bo njegovo hčerko nekdo posilil, bo tudi rekel, še premalo jo je? A ko ji bo dal droge, bo tudi rekel, še premalo jo je zadrogiral? A ko mu bo žena/mož pobrala ves denar, bo tudi rekel, še premalo ga je?
Človeška žlehtnoba res ne pozna mejo. Kva to vse živi med nami.
24ur.com/novice/crna-kronika/poslovanje-z-bitcoini-oguljufan-za-50000-evrov.html
Anonimno 4258, 25.12.2023 ob 10:49
Berem, da je bil človek oškodovan za 50.000 evrov preko spletne prevare.
Grem stavit, da je bil vsak, vsaj enkrat prevaran. Ali v spletni kritpo goljufiji ali je kupil neobstoječ kovanec, ali je šlo za ljubezensko prevaro, ali pa kar dejansko ljubezensko prevaro, poslovno prevaro….
Česar pa ne razumem je, zakaj so ljudje tako zlobni in hudobni v svojih komentarjih? Namesto, da bi ponudili pomoč in razkrinkali te goljufe, ne kontra. Napadejo žrtev.
A to napadajo spletni goljufi, neumni ljudje jih pa posnemajo, da opravičijo svoja dejanja in da nihče resno ne začne ukrepat proti temu? Glede na to kako pokvarjeni ljudje živijo v tej državi se ničemur več ne čudim.
Recimo, en zloben komentar:
“super še premalo mu je pobral”
A ko bo njegovo hčerko nekdo posilil, bo tudi rekel, še premalo jo je? A ko ji bo dal droge, bo tudi rekel, še premalo jo je zadrogiral? A ko mu bo žena/mož pobrala ves denar, bo tudi rekel, še premalo ga je?
Človeška žlehtnoba res ne pozna mejo. Kva to vse živi med nami.
24ur.com/novice/crna-kronika/poslovanje-z-bitcoini-oguljufan-za-50000-evrov.html
Gre se zato, da je ogromno ljudi pokvarjenih. Kompletna državna oblastniška struktura vključno z bankami in mafijami, kot je EU združenje.
Namreč tisti, ki imajo izkušnje vedo, da so omenjeni DVOLIČNI. Dvolični na način, da kar ljudem sporočajo v ospredju je na način, da jih hočejo zaščititi in povsod jih je jezikanje zaščite, zaščita.
Tako naprimer bodo opozarjali, da ne dajati bilo kakšnih podatkov tretjim osebam. To je v ospredju.
V ozadju pa sprejemajo pravilnike, zakone, ki ravno od tretjih oseb ZAHTEVAJO, da te zahtevajo od vas, da jim dajete vse mogoče podatke.
To pomeni, da v odkritem komuniciranju za javnost imajo eno stališče,ko pa javnosti ni pa je povsem drugačna zgodba in se opazi kaj dejansko počnejo in kako je to zelo različno oziroma v nasprotju s tistim kar omenjajo javno pri razkrivanju svojih stališč.
Po domače povedano, ker se gre tema za kriptovalute, bodo omenjeni dejali, da ne posredujete podatke dokumentov menjalnicam, saj so to tretje osebe.
Od menjalnic pa zahtevajo, da vas terjajo, da jim posredujete vaše podatke, dokumente itd.
Ljudje naj se že zavedajo enkrat, da jim vladajo organizirana mafijska združenja in da niso ne heci in ne teorije zarote.
Privoscljivost je eno, naivnost drugo, neumnost spet nekaj tretjega.
Razumen človek ima vsaj pomisleke, vprasa nekoga, ki ve več od nas samih…
Ponudbe, ki presegajo meje dobrega razuma ala “zadeli ste na loteriji, najprej plačajte davek, potem vam nakažemo milijonski dobitek, pa veš, da nisi niti vplačal loterije srečke…” “samo danes neponovljiva akcija za redke srečneže, menjava 1:1 eur: bitcoin” Kraljestvo dam za konja”
Res je prevar veliko in od nekdaj so bile, je pa res, da so nekatere tako očitne…vendar je pogostnost prevelika…Oz pamet manjša od požrešnosti ( pogostnost in požrešnost je najhujša bolezen današnjega časa)
“Na take zadeve nasedajo tisti, ki mislijo, da bodo na enostaven način prišli do keša. ”
Ni res. Na te zadeve nasedejo tisti, ki jih goljufi PSIHOLOŠKO ZMANIPULIRAJO! Samo vi ste preveč žleht, da bi to hoteli videti. Dejstvo je, da so nekateri ljudje preko kripta zares PRIŠLI NA ENOSTAVEN NAČIN DO KEŠA. Seveda tisti, ki jih niso goljufi prej pokradli v lažni spletni menjalnici in na podoben način.
Žleht ste, ker ste zavistni in ne privoščite uspeha drugim! RAJE VIDITE, DA JIM DENAR POKRADEJO, KOT DA BI NA LAHEK NAČIN PRIŠLI DO NJEGA.
Ampak ljudje ste res žleht….. pa še tolk neumni, da tega sprocesirati niste sposobni.
Zakaj zlobni komentarji sprašuješ?
Ker se vsak tako pišoč takrat počuti superiornega, ker se to njemu ni zgodilo – a se je prepoznal, da bi se mu lahko. Izraz pretiranega zadovoljstva samega s seboj in samotolažba za vnaprej.
Hkrati pa tudi izraz naveličanosti nad neumnostjo žrtev; Ker je toliko opozarjanja pred tem, pisanja in razlag o prevarah, osebnih pojasnil… pa se še vedno najdejo “žrtve” ki poganjajo to industrijo prevar in s tem v bistvu ogrožajo vse okrog sebe.
darwindarko, 25.12.2023 ob 11:11
Gre se zato, da je ogromno ljudi pokvarjenih. Kompletna državna oblastniška struktura vključno z bankami in mafijami, kot je EU združenje.
Namreč tisti, ki imajo izkušnje vedo, da so omenjeni DVOLIČNI. Dvolični na način, da kar ljudem sporočajo v ospredju je na način, da jih hočejo zaščititi in povsod jih je jezikanje zaščite, zaščita.
Tako naprimer bodo opozarjali, da ne dajati bilo kakšnih podatkov tretjim osebam. To je v ospredju.
V ozadju pa sprejemajo pravilnike, zakone, ki ravno od tretjih oseb ZAHTEVAJO, da te zahtevajo od vas, da jim dajete vse mogoče podatke.
To pomeni, da v odkritem komuniciranju za javnost imajo eno stališče,ko pa javnosti ni pa je povsem drugačna zgodba in se opazi kaj dejansko počnejo in kako je to zelo različno oziroma v nasprotju s tistim kar omenjajo javno pri razkrivanju svojih stališč.
Po domače povedano, ker se gre tema za kriptovalute, bodo omenjeni dejali, da ne posredujete podatke dokumentov menjalnicam, saj so to tretje osebe.
Od menjalnic pa zahtevajo, da vas terjajo, da jim posredujete vaše podatke, dokumente itd.
Ljudje naj se že zavedajo enkrat, da jim vladajo organizirana mafijska združenja in da niso ne heci in ne teorije zarote.
daj ne bluzi, kaj mislis da vse prihaja iz evrope….
Tista privoščlkivost je res grozna, ampak da je nekdo tako neumen in naiven, da še naseda? Po vseh informacijah, ki jih že imamo. Da si tako neumen, da verjameš če je nekaj prelepo, prečudežno da bi bilo res, da je res? Da neznancem sploh verjameš karkoli? Še bližnjim ni vsega za zaupat, neznancem pa sploh nič. Pa da kar talaš denar… ampak ja, ljudke so beumno, zato raznorazne piramide, prevare vedno znova delujejo… pa raznorazni marketinški triki…
Islam, samo to je problem, tam koran veleva da smo vsi sužnji islamistom, torej sužnje se sme pa izkoriščati in goljufati.
zato je pravilen odgovor na take maile samo eden…
alah is a Goat fucker, have a nice day You motherfucker
Sam vedno odgovorim na ta način , v glavnem imam mir pred njimi, eden je sicer nekaj grozil da me bo poiskal, vsi ostali pa po prvem mailu odnehajo.
Forum je zaprt za komentiranje.