Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gremo v hribe

Gremo v hribe

Drage samičke in samčki. Ker je ogromno predlogov in tem v zvezi s samskim življenjem, pa nobenega dogovora, sem se odločil, da vas povabim na kakšen hribček. Predloge zbiram, za začetek pa bi predlagal da bi bilo kaj bolj enostavnega.
Bistvo bi bilo druženje, da kakšno rečemo in preživimo lep dan. Lahko bi šli že to nedeljo.

LP

Eh, čisto preveč pozitiven in konstruktiven post oziroma predlog. Za dober odziv moraš pljuvati po nasprotnem spolu s čim več različnimi nicki, ne ga vabit na prijetno dogodivščino. Dokaj uspešno je tudi šimfanje lastnih vrst …

S katerega dela Slovenije pa si?
Ti je ok recimo kaj okolici Šaleške doline?

Ferbčna, če te prav razumem…da bi se nas nekaj nabralo, bi moral skritizirati ves ženski svet… eh, jaz sem še stare šole, ko so nas še učili spoštovanja, pa da ženske podpirajo tri vogale pri hiši ;), tako da s tem ne bo nič. Ne gre mi tole skupaj, da vas bi najprej kritiziral, potem pa vabil v hribe.

Šaleška, meni ni problem priti, prosil bi te edino da si bolj konkretna.

Drugače pa bi se dokončno zmenili preko ZS.

Lep pozdrav…

Recimo Paški Kozjak.
Pa seveda, če bi nas bilo več, ne le dva. Vsaj ena mini skupinica.
Koliko si pa star? Saj ne, da je za hribe starost pomembna, ampak z najstniki res ne bi hodila okrog, starejši oz. upokojenci so čisto ok, ampak teh poznam že dovolj.

Interesenti naj se javijo, pa nas bo več. Zgleda pa da je na forumu tako da bi vsi kam šli, pa nimajo s kom. Ko pa da kdo kakšen predlog pa vse tiho 😉
Kar pa se tiče starosti pa bi bila skupina recimo 30 – 40. Leto gor ali dol.

Lp

Starostna skupina mi je ok. Na planinskih izletih PDjev namreč prevladujejo tam 50+, 60+ ali še več. Saj starejši so čisto ok, ampak moja želja je spoznati tudi kaj ljudi moje generacije.

Jest sem za. Sem iz Lj.

Gremo v nedeljo 10.6.2012 na Zelenico. Zadeva ni preveč naporna, da pa se pe želji podaljšati.
Lahko kdo predlaga tudi drugo lokacijo.

Šaleška, boš lahko prišla do Ljubljane? Prevoz naprej imaš zagotovljen.

Lp

He, he, Zelenica pa ni okolica Šaleške doline :).

Res je. Zato sem vprašal, če bi lahko prišla do Lj. Ponudbo za Zelenico sem dal za primer, če bi nas bilo več iz “osrednje” Slovenije, hkrati pa sem napisal da lahko drugi predlagate tudi drugo lokacijo.

Lp

Jaz sem predlagala druge lokacije, lahko še dodam Kamniško Savinjske Alpe (savinjski del) pa koroški del Karavank recimo.

Šaleška, vzeto na znanje.

Prijave, predloge … mi lahko sporočite tudi na kerjan@gmail.com

Lp

Sami LJ tu gor?

Ne, niso sami Ljubljančani, pa vendar, enkrat se bo en dlje vozil, drugič pa drugi. Pol spet datumi ne bodo vsakomur odgovarjali itd.

Ne, niso sami Ljubljančani, pa vendar, enkrat se bo en dlje vozil, drugič pa drugi. Pol spet datumi ne bodo vsakomur odgovarjali itd.[/quot
e]

Ko se bodo uskladili datumi in lokacije bodo pa kritični kondicijsko dobro ohranjeni 50-letniki/ce :)))

novakova, ni panike, jaz sem bila v soboto in v nedeljo v hribih, jaz zadeve spravljam v prakso :).

Šaleška, kje si pa bila? Zgleda da si ornk planinka.

Lp

Na Paškem Kozjaku in Sv. križu. Ne sploh ne, sem bila s kolesom, ne peš :).

Bova midva sama neredila eno turo na Paški Kozjak. S katere strani pa greš gor?

Lp

Zelenica pa Paški kozaki, to je ful delč, ani. A ne bi rajš kaj bližjega? Kamniško-Savinjske ali pa Polhograjski dolomiti al pa Gorenjska.

Kaj pa Sv. Jakob pri Preddvoru? Na hribi.net piše da je 1h hoje, vendar jo je vsaj 2h, sprobano. Višinske je 440m, ni malo.

Ali pa Dom na Čemšeniku http://www.hribi.net/izlet/spodnja_kokra_dom_cemsenik_/3/268/385 Sicer opis poti kaže,d a gre za cesto, kar je mal bedno, bolje bi bila gozdnata pot.

Al pa nekaj v bližini Kamniške Bistrice, morda sam izvir (menda naj bi bili trije). Nekaj u izi, kot pravi kerjanez, pa še Šaleški je morebiti blizu?

Mala Planina recimo http://www.hribi.net/izlet/hotel_simnovec_domzalski_dom_na_mali_planini_cez_gradisce/3/170/243

Sicer pa, kaj je narobe, če sta samo 2 ali 3? 😉

Ok, potem kljub 50-im športno preživetimi leti lahko računam na pohodniškega vodnika? Hribov namreč ne poznam, (veliko več kolesarim), tiste parkrat, ko sem šla mi je bilo prelepo :)))

Zadnja verzija je nkje sredina in sicer Velika planina.

Šaleška, te zanima ali ti je predaleč?

Lp

Da malo dvignem temo.

A bi kdo šel? Je kdo že bil pa mu je bilo fajn?

V tej temi se lahko zdaj dogovarjate za razna srečanja, hribe, piknike…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close