išče se marinec
A če si registriran na monu, se da pobrisat nik?
Ali ko si registrian si registriran za vedno?
Pa še nekaj. A je možno, da kdo drug uporablja tvoj nik? Namreč med iskanjem gesla in poskusom dostopa do mojega nik se je izkazalo, da ima nekdo enak nik. Zdaj pa ne vem ali je možno, da je bil moj nik zbirsan in ga je potem lahko nekdo drug registriral ali kaj.
Je bilo pa to že res res veliko veliko let nazaj. In tudi več let moj nik, z moje strani, ni bil uporabi. Torej je nekaj prišlo do tega, da ga je lahko nekdo drug registral?
Forum je zaprt za komentiranje.