Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek išče se marinec

išče se marinec

Misonkka:

In kje se Marinec.si potepa? :))

Visoka nagrada za njegovo glavo!! :)))

Ne bo ti uspelo.

Diha ti za ovratnik. 🙂

V Sv. Petru ob Dravi.

Pustite človeku, da diha.

Saj še par fajnih ni več tu gor. Katenjka, japkica, bibita pa še kdo bi se našel. So dvigali nivo foruma.

A če si registriran na monu, se da pobrisat nik?
Ali ko si registrian si registriran za vedno?

Pa še nekaj. A je možno, da kdo drug uporablja tvoj nik? Namreč med iskanjem gesla in poskusom dostopa do mojega nik se je izkazalo, da ima nekdo enak nik. Zdaj pa ne vem ali je možno, da je bil moj nik zbirsan in ga je potem lahko nekdo drug registriral ali kaj.
Je bilo pa to že res res veliko veliko let nazaj. In tudi več let moj nik, z moje strani, ni bil uporabi. Torej je nekaj prišlo do tega, da ga je lahko nekdo drug registral?

Baje so zanosile. Čestitke, Marinec. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Baje so zanosile. Čestitke, Marinec. :)[/quote]

Govori se, da je bil krivec pajek. ;)) Marinec obvlada ABHO zaščito.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close