Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Izpitna Vožnja – kakšne izkušnje imate?

Izpitna Vožnja – kakšne izkušnje imate?

Živjo.

Kako ste kaj doživljali svoje izpitne vožnje in kako vam je šlo? Ste v prvo naredili?
Jutri ob 9.00 imam izpitno prvič, 25 ur pa me je kar malo strah. Dajte malo povedat svoje izkušnje 🙂

Spomnim se, da mi je mentor z vodoodpornim flomastrom na hrbtno stran dlani napisal D in L (desna, leva), ker sem menda rada zavijala v napačno smer. 🙂

Imela sem kar tremo, sploh na začetku, a je vse šlo gladko..

Reci mentorju, naj se s komisijo kaj pogovarja- to nekoliko sprosti vzdušje in napetost, ki nastane ob tišini. No, vsaj občutek dobiš, da ti ne gledajo toliko “pod prste”.. 🙂

Verjemi vase- če te je mentor dal na glavno vožnjo, ocenjuje, da si dovolj sposoben, da izpit opraviš..

Srečno!

pri nas imamo 1 hrib na katerem lahko vsaka zenska naredi izpit , ce se
le malo “potrudi” tudi ce slabo vozi ni blema 🙂

Vse v prvo. Teorijo in vožnjo.
Pomembno je, da med vožnjo nisi preveč živčen, ker potem že zaradi tega delaš napake in deluješ nezanesljivo.

opravil v tretjo.

Jaz sem že dvakrat padla glavno vožnjo. Mi je izpitnik rekel, da obvladam vožnjo, ampak da sem žal par napak naredila. Npr. obračanje na primernem mestu (sem se peljala v neko oddaljeno vas, ker sem prej spregledala prostor za obrnit :)) ter skoraj sem izsilila neko žensko ko sem zapeljala iz parkirišča.
Sem res razočarana ker znam voziti, in upam da čimprej dobim ta izpit :/

hanna, več majhnih napak je isti šmorn kot ena velika. Tudi avtor s 25 urami, kaj res mislita, da znata vozit? Ne, pravo učenje se začne šele , ko bosta sedla v svoj/maminatijev avto in bila odvisna od svojih reakcij, zbranosti.

Ne se preveč sekirat, koliko ur imata, vsi smo bili na istem. Največ bosta naredila, če bosta malce pozabila na svoj temperament, ko bosta sedla za volan. Pa brez telefonov, Jaz sem trčila po 2 mesecih od izpita v koloni zaradi zvonjenja telefona. Napaka, ki me je stala takrat 40.000 sit za drug odbijač. Ko gre nekaj iz tvojega žepa, si bolj previden. Pa srečno in veliko veselja z vožnjo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close