Ljubica
Kje si ga pa pobiksal? Če bežiš od težav, te bodo ujele. Ne moreš pobegnit pred njimi, če si jih sam povzročaš. Ker, če jih ne povzročaš sam, potem ni prav, da rineš vanje še naprej.
Nisi, ali nočeš dojeti kaj je hotel povedati!? Tiste “coprnice” doma se je naveličal, sedaj bi pa tiča okoli ponujal. Ampak “coprnica” dobro kuha, naredil ji je mladiče, zna peglat, pa usrane cunje za njim pospravlja in pere. Česa takega seveda ne zavržeš zlahka!!
sicer nisem ponosna na to, ampak tudi mene je življenje pripeljalo do tega, da sem si poiskala ljubčka, v bistvu si ga sploh nisem iskala ampak je prišlo spontano, ampak verjemi, da ni vredno, partner in otroci so na prvem mestu, sedaj šele to vidim, k sreči imam partnerja, s katerim sva se pogovorila o tem in mi je odpustil, ampak me še vedno peče vest…
Forum je zaprt za komentiranje.