Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A kdo razume ” naključja ” v življenju ? Kaj življenje hoče povedat ?

A kdo razume ” naključja ” v življenju ? Kaj življenje hoče povedat ?

Moj partner je sosed od moškega, s katerim sva imela ” avanturo ” v najinih 20-ih, ko sva bila mlada……Zdaj je star nad 30, srečno poročen, z otroki…….Ampak je sosed od mojega partnerja, človeka, ki ga ljubim bolj kot vse, s katerim bom ostala za vedno. Kaj se moram naučiti iz tega,ko srečam osebo iz intimne preteklosti in je celo sosed od mojega dragega? Nerodno mi je…Dolžna si sicer nisva nič. Nerodno mi je, ker strmi, ko me zagleda…sram me je…Ima ženo, je srečen, bog mu daj vse dobro. Je še privlačen, priznam. Ima ženo in otroke…vse naj jim želim.

A zakaj mora bit sosed od mojega dragega ?

Kaj življenje hoče povedat ?

Toliko stvari se mi dogaja, ki so preveč povezane, to ne morejo biti naključja……Kaj se moram naučiti iz tega ?

hehe globji pomen?! Življenje ti hoče povedati, da je Slovenija majhna in ti imaš preveč časa za ustvarjanje teorij zarote

Hvala 🙂

Povej, v čem je problem, če sta tvoj bivši in tvoj sedanji soseda, pa ti povem, kaj ti življenje hoče povedati.

” Problem “

problem je lahko to, da se bojiš, da ti ne bo spet bivši všeč, ki pa je poročen . Kako se soočit z tem ? V bistvu se bojiš sebe na nek način, da ne narediš neumnost . Kako si zaupati ?

A za od bivšega ženo se pa nič ne sekiraš, kaj misli?:)

Življenje ti hoče povedati, da stoj za tistim, kar počneš in zagovarjaj tisto, kar si počela. Da postaneš končno samozavestna in imaš pravico do pikice enako kot bivši in sedanji, da živiš svoje življenje.

Pozdravi ga kot “starega” prijatelja in adijo.

Stvar je preprosta. če je priložnost jo pač izkorsiti. Le enkrat se živi. Uživaš pa lahko celo življenje, če le grešiš po pameti 🙂

Jaz sem samo hotela povedat, da je nerodno , nič drugega 🙂

“Naključij ni. Vse se zgodi z razlogom.”

Kaj ti življenje hoče povedati? Verjetno si si že kdaj prislužila, da te življenje zdaj malo preizkuša. Si dovolj trdna, ali boš podlegla? Si karakter ali si mona? Recimo.

Nerodno ti je lahko samo, če si z njim počela kaj, česar s svojim dragim ne bi niti v sanjah.

Kot ti je nekdo že rekel, Slovenija je majhna. To, da ste sosedi, je čisti slučaj.

…želi ti povedat, da je sosed ta pravi in da se boš z njim postarala.

vdž

ni res.

jaz mojega dragega ki ga imam, ne dam

če boš na monu milijonkrat ponovila, da svojega dragega ne daš, ti bo nehalo šumet v ušesih, ko srečaš soseda. torej še 999986 krat.

ha ha , hvala 🙂

Življenje ti hoče povedat, da te je pripeljalo v raj. Zdaj imaš 2 🙂 na dosegu roke.

Mogoče sama pri sebi še nisi pospravila tiste sobe, kjer je bival on in ti ga je življenje spet postavilo na pot, da to storiš. Pobrskaj po sebi. Včasih se stvari zdijo zaključene a v resnici niso.

Živi in pusti živeti

stara sem bila 17, sestra 19 in njena prijateljica tudi.
in ta kolegica je zabluzila s travo in jo preprodajala, hodila v turčijo in spoznavala sebi podobne…
z eno se je zelo dobr razumela, ker sta bili obe slovenki, bili sta skupi v turčiji in ga srali.potem so kolegico od sestre zaprli, tista druga pa se je izmuznila.
čez kako leto, je kolegica klicala oz pisala moji sestri in jo prosila, naj pokliče to njeno pajdašinjo in ji pove, da je not in da rabi nekaj denarja, da ji je ga dolžna.
sestra pokliče, želi njo in fant na drugi starni, zakaj jo rabi in moja sestra reče, da je pač eni dolžna denar…ko je na drugi strani tist ded znoru, je sestra sam debelo gledala, jaz sem tudi slišala, da je bil čist paničen.ko je zvedel, da kliče iz lj. oni pa so v mb, je bil še bolj aut, ker kje naj bi sestra spoznala sploh eno lj..če pa je stara šele 16 let…uglavnem, potem sta se nekak zmenila, da ona samo info daje, in da naj reče sestri naj jo pokliče, da ji da naslov pš’a naj se zmenita..ok to zaključen
mine 4 leta, jaz imam že leto starga otroka, zaljublena, fant pa tudi, ampak je še rad okoli hodil in ga pil
zato sem ga pustila, vzela otroka in šla k mami…tam spoznala enga prijetnega fanta, mamo brata,sestro res ok. družina…z njegova sestro sva se fajn zastopile in čez kake 2 leti , pa še prej,sva si zaupali…na mizi je imela ene slike in jaz zagledam tisto kolegico od moje sestre..me je kr kap zadela, da je svet tok mali,
da se je moja sestra že pogovarjala z mojim fantom , to mislim tega, ki sem ga na novo spoznala in da je on ta paničar, ki je čist znoru, da bi bila lahko sestra kaj dolžna.

zaključek…naklučje ali usoda, da sem pri 17 že slišala, svojega bodočega moža
čeprav sem jaz iz lj on iz mb…
kak komentar pa prosim, ne me zdej čist zjebat, s tem kako pišem, pa rišem
ne znam zgodb pisat, boljš povem…pa napake ne gledat.

Ti pa nek globlji pomen iščeš v neumnostih… Edino kar ti zadeva mogoče hoče povedati je, da nehaj komplicirati življenja sebi in drugim.

Daj resno pomisli – zakaj bi bilo to sploh važno kdo je sosed?
Če je nekdo, ki si ga nekoč dobro poznala – se lahko vsaj zaneseš nanj, da ti ne bo nagajal s kakšnimi traparijami.

Rok-1

kako se soočiti z tem, da ti je nekdo, ki je prepovedan ( poročen ) še vedno privlačen ?

lahko mu daš, pa se boš znajdla v klasičnem monovskem trojčku.
lahko še 30 let do nastopa demence fantaziraš, potem pa itak ne boš ločila med tem, kar je res in kaj ne
lahko odrasteš in ugotoviš, da je na svetu veliko privlačnih moških, da pa nima smisla z vsemi riniti v posteljo

Jaz takole; natančno razmislim kaj bi lahko pridobil – in predvsem kaj bi lahko izgubil. Potem pomislim na ljubeč pogled osebe ki jo imam rad (ali ima rad/a) in pomislim na to, kakšno prizadetost bi lahko povzročil, se postavim v njeno vlogo, začutim vse tisto razočaranje, izgubo življenskega elana, žalost… ki bi jo lahko povzročil (na katerikoli strani že), ipd.

To čisto zadošča, da nikdar ne naredim česa zelo narobe.

Če pa je rezultat tvojega razmišljanja drugačen pa ali nimaš sedaj ob sebi pravega ali pa je res tisti prepovedani pravi. Če je slednje – bi se jaz odločil počakati par let in spremljati zadevo rpi sebi in pri njemu – pa da vidiš.

Beri portal:
S unutranje strane…Adrian-a Predrag Kezele

hehehe 😀 imate pa probleme… če bi blo mene sram pred vsakim s katerim sem se poseksala, si sploh iz bajte več ne bi upala :))))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close