samo še malo
V sredo bo pa konec. In res sem vam hvaležna za pomoč. Še malo, malo, malo in lahko se bomo lahko veselili naročnine na revijo Kužek.
Še malo, malo prosim za še kak glas, da pridem na prvo mesto.
Res ste prijazni.
http://kuzek.mucek.si/index.php/calendar/voteboxk?id=203
HVALA!
moj respect “prosjačka”
se bom potrudil vsak dan glasovati.
negativistom pa: crknite, če ne doumete, da ima kdo voljo!!, da se izpostavi, da …. karkoli že — aja, vi samo “skačete” ob zmagah “naših”
a si spet bila prepozna, ko so kozli naskakovali koze???
ne gre za psa — gre za osebo, ki se je izpostavila za svoj namen … česar ti nisi sposobna niti za to, da bi ti ku.ka.c pljunil mimo trupla
zanimivo – za glasovanje od tukaj iz te temice rabiš 2 klika
za povedati, da NE. pa 3 pritiske na tipkovnici in 1 klik … kakšna potrata energije, časa … ☺
Hvala, hvala, vesela, ker vidim, da MON deluje.
Hvala NM…si se res izkazal.
Hvala vsakemu posebej.
Pes je sestrin, meni so všeč bolj kosmati. To je veselje, sreča moje sestre in ne gre toliko za naročnino, za objavo, kot za ta občutek 🙂
Pač vsako telce ima svoje veselce ha ha…sem vesela, ker sem z vašo pomočjo pomagala sestri.
In res ste prijazni, naj bo svet prijazen z vami.
Ok…jaz se s tem nikom ne bom oglašala več, zato vas prosjačka pozdravlja 🙂 in želi vse dobro…
Aja, če bo kdo potreboval kak glas kje, bom z veseljem pomagala 🙂
Pa pa pa pa …….
Punce, če imate pa take noge kot ta pevka pa kapo dol :))
Punce, če imate pa take noge kot ta pevka pa kapo dol :))
http://www.youtube.com/watch?v=4hy3lZbAS90%5B/quote%5D
Imam, pa ne dam :)))
Forum je zaprt za komentiranje.