vel planina jutri
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Science fiction. Opisoval si popolnega moškega. Normalen pomeni, da ni abnormalen:).
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Narobe si napisal. 185cm je maksimum. Temnolas – sicer barva načeloma ni pomembna, ampak temni pa mi res ne sedejo najbolj. Raje svetli ali rjavi lasje, lahko tudi sivi. Ja, svoj ruzak mora obvezno sam nositi, ne bi tipu nosila ruzaka. Pira ne pijem. Kosilo si sama plačam. Zakaj bi dvignil desko? A misliš pokrov?
Ja ostal pa seveda mora bit kot si napisal.
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Science fiction. Opisoval si popolnega moškega. Normalen pomeni, da ni abnormalen:).[/quote]
Kaj jezikaš? 🙂 Saj je napisal po standardih MONž
Ti standardi so pač takšni.. nedosegljivi, zato so tukaj najbolj glasne ženske, ki ne dosežejo cilja, ker je jasno nedosegljiv in so posledično same.
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Science fiction. Opisoval si popolnega moškega. Normalen pomeni, da ni abnormalen:).[/quote]
mogoče pa sem opisoval sebe, ker se cenim…:))))
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]
in če nima belega konja….
Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]
Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]
🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? 🙂
Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]
🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? :)[/quote]
Misija nemogoče:)).
Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]
🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? :)[/quote]
pravljično bitje….kot palčki, troli, vilinci, hobiti in govoreči osli…:)
imam zelo dobro plačo in trenutno en avto in garsonjero (od prejšnje) viška
javi se mi na mail: 3dni_po_malo.morgen@nikjer.wtf
Forum je zaprt za komentiranje.