Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vel planina jutri

vel planina jutri

Sopohodnica zbolela…sami se mi ne da.
Sem iz lj…gre kaksna? Lahko tudi kaksen normalen 🙂

Kaj bi naj “normalen” pomenilo?


Normalen sem naprimer jaz!
Tudi če vidiš drugače si lahko normalen!☺☺☺

Kaj pa vem, morda bom pa šel na planino, saj je čisto blizu!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Science fiction. Opisoval si popolnega moškega. Normalen pomeni, da ni abnormalen:).


Normalen sem naprimer jaz!
Tudi če vidiš drugače si lahko normalen!☺☺☺

Kaj pa vem, morda bom pa šel na planino, saj je čisto blizu![/quote]

Vidim drugače…. 🙂

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Narobe si napisal. 185cm je maksimum. Temnolas – sicer barva načeloma ni pomembna, ampak temni pa mi res ne sedejo najbolj. Raje svetli ali rjavi lasje, lahko tudi sivi. Ja, svoj ruzak mora obvezno sam nositi, ne bi tipu nosila ruzaka. Pira ne pijem. Kosilo si sama plačam. Zakaj bi dvignil desko? A misliš pokrov?
Ja ostal pa seveda mora bit kot si napisal.

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Science fiction. Opisoval si popolnega moškega. Normalen pomeni, da ni abnormalen:).[/quote]

Kaj jezikaš? 🙂 Saj je napisal po standardih MONž
Ti standardi so pač takšni.. nedosegljivi, zato so tukaj najbolj glasne ženske, ki ne dosežejo cilja, ker je jasno nedosegljiv in so posledično same.

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Science fiction. Opisoval si popolnega moškega. Normalen pomeni, da ni abnormalen:).[/quote]

mogoče pa sem opisoval sebe, ker se cenim…:))))

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]

in če nima belega konja….

Normalen? Torej po MONž standardih mora biti visok vsaj 185cm, atletske postave, s kondicijo športnika, temnih las, šarmanten, s smislom za humor, romantičen, z občutkom povedati prave besede v pravih trenutkih, pozoren, z občutkom za poslušanje, kavalir, močan (da lahko nosi ruzak), finančno preskrbljen (da plača kosilo in dva pira) in da dvigne desko, ko gre na WC….[/quote]

Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]

🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? 🙂

Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]

🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? :)[/quote]

Misija nemogoče:)).

🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? :)[/quote]

Misija nemogoče:)).[/quote]

eh.. misijo Tom izpelje kot za hec… ne bo to 🙂

Če ni izobražen, razgledan, zdrav, prijazen, čist, mlad, zgovoren, če ne obvlada kuhanja, če ne bere knjig in nima širokega prijateljskega kroga, če nima zanimivega poklica, v katerem briljira, mu tudi zgoraj našteto ne pomaga…[/quote]

🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? :)[/quote]

pravljično bitje….kot palčki, troli, vilinci, hobiti in govoreči osli…:)

🙂 no ekola.. če je že prej bilo sience fiction, kaj je šele zdaj? :)[/quote]

pravljično bitje….kot palčki, troli, vilinci, hobiti in govoreči osli…:)[/quote]

Ni slabo… v pravljicah so princeske lepe in poštene in sexi 🙂

pravljično bitje….kot palčki, troli, vilinci, hobiti in govoreči osli…:)[/quote]

Ni slabo… v pravljicah so princeske lepe in poštene in sexi :)[/quote]

in s poljubom jo zbudiš iz spanja….hm, ko bi to delovalo na vse….bi nekatere kar pustil spati:))

Nekaterim pa bi dal kakšno jabolko za malico… 🙂

Ni slabo… v pravljicah so princeske lepe in poštene in sexi :)[/quote]

in s poljubom jo zbudiš iz spanja….hm, ko bi to delovalo na vse….bi nekatere kar pustil spati:))[/quote]

Ni slabo… v pravljicah so princeske lepe in poštene in sexi :)[/quote]

in s poljubom jo zbudiš iz spanja….hm, ko bi to delovalo na vse….bi nekatere kar pustil spati:))[/quote]

Nekaterim pa bi dal kakšno jabolko za malico… 🙂

in s poljubom jo zbudiš iz spanja….hm, ko bi to delovalo na vse….bi nekatere kar pustil spati:))[/quote]

Nekaterim pa bi dal kakšno jabolko za malico… :)[/quote]

ali pa jo peljal na sprehod v temačen gozd in “pozabil” za seboj puščati drobtinice kruha…:)

imam zelo dobro plačo in trenutno en avto in garsonjero (od prejšnje) viška

javi se mi na mail: 3dni_po_malo.morgen@nikjer.wtf

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Uf, zelo uporabni odgovovori.uz

Ajd se vidimo ob 9h na Ušivcu. (parkirni prostor)

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close