Kaj naj pijem…kak nasvet?
zjutraj sem spil deci šnopsa..in kafe…pa mal kasnej še mal šnopsa pa mal kafeja….nekako ne morem jest…zdale pa ne morem spat….pa bom nekaj spil pa ne vem….za vino se mi zdi prepozno, šnops pa mi ne diši..mam še na izbiro trojko, skenderbega pa gin…v ožjem izboru mislim….po moje bo najboljš gin..za kaj bi se pa ostali odločli? kak nasvet?
Forum je zaprt za komentiranje.