Napotek brucom
začnite takoj, da ne boste preje brez diplome in študentskih kvalifikacij
1. najkasneje na brucovanju je treba kresniti se z kom/katero, ki je pred diplomo
2. v drugem letniku je treba obvezno kresniti asistenta/ko
3. pred diplomo je treba obvezno kresniti bruca/ko
Dedek spet govori njegove želje in fantazije ki jih med faksom (ker ga takrat še ni blo) ni uresničil….
Jao jao… nehaj gledat pornjake no….
Dedek spet govori njegove želje in fantazije ki jih med faksom (ker ga takrat še ni blo) ni uresničil….
Jao jao… nehaj gledat pornjake no….[/quote]
si me prepričal, da tudi do vpisa na faks nisi prišel.
Dedek spet govori njegove želje in fantazije ki jih med faksom (ker ga takrat še ni blo) ni uresničil….
Jao jao… nehaj gledat pornjake no….[/quote]
si me prepričal, da tudi do vpisa na faks nisi prišel.[/quote]
O pa sem…. praktično sem celo 1 tvojo točko rešo za tebe 😉
si me prepričal, da tudi do vpisa na faks nisi prišel.[/quote]
O pa sem…. praktično sem celo 1 tvojo točko rešo za tebe ;)[/quote]
@Robi: če že brišeš — briši vse žaljivke Ja?
Forum je zaprt za komentiranje.