Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Bosna šoping Bosna šoping shumax 27.09.2013 ob 06:56 zadnji odgovor 01.10.2013 ob 12:03 Bi šla katera v Veliko kladušo v šoping? Prijavi shumax 28.09.2013 ob 14:34 zadnji odgovor 01.10.2013 ob 12:03 Če je kdo zainteresiran za šoping v Gradiški in Banja luki se bi šlo z kombijem za 8 oseb.Cena po osebi je cca.35 eur.Če je kdo za naj javi. Prijavi NM-3w 28.09.2013 ob 19:54 zadnji odgovor 01.10.2013 ob 12:03 pa passoše s sabo .. da boste dobile vračilo DDV naslednjič Prijavi -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub] tejja77 01.10.2013 ob 11:03 zadnji odgovor 01.10.2013 ob 12:03 ali se še splača? Prijavi Paco Moralles 01.10.2013 ob 12:03 zadnji odgovor 01.10.2013 ob 12:03 NE! Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! Forum je zaprt za komentiranje.