sončna nedelja.
Sandi, kaj pa ti počneš že od jutra na monu? Drkaš, ali depresiviš?[/quote]
Ful že od jutra, kot da sem poslal 30 sporočil lol. Trenutno pa gledam tekmo, če te že zanima, približno uro nazaj sem pa odlaufal 5 km.
Btw, deluješ mi kot da si zacopan v Nm-3wja, glede na to, da si edini tu gor, ki ga tako zagreto braniš :>
Bemu, pa si naja pogruntal, sam ne okol govort![/quote]
ej Paco … a misliš, da je DoSadni sposoben vsaj 5x plačati vse runde, ki jih midva konzumirava, da bi bil lahko član najinega fan kluba ☺
ej Paco … a misliš, da je DoSadni sposoben vsaj 5x plačati vse runde, ki jih midva konzumirava, da bi bil lahko član najinega fan kluba ☺[/quote]
Dvomim, razen če doma sune.[/quote]
poreklo € me ne moti … lahko tuidi odda v najem tudi mamo, sestro, sestrično … bomo skompenziral ☺
Pa res ja…ob 16h se je pokazalo malo sončka:).[/quote]
btw: v čem je point, da se dan imenuje nedelja — konec koncev je to točno tisti dan (poleg sobote), ko je najbolje uživati v svojem premoženju … ne pa se drenjati po cestah z idijoti iste vrste, ki gredo nekam na “svoje”
Forum je zaprt za komentiranje.