Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek se ena prometna

se ena prometna

A je tukaj kaksen policist, da bi sprozil akcijo osvescanja voznikov? 🙂 Opazam, da je ena zadeva postala povsem obicajna na avtocestah. Ves folk vozi po prehitevalnem pasu, vozni pas je pa skoraj prazen. Saj jaz bi tudi, ker je bolj komot, ni treba dajat smernikov in se premikat med enim in drugim pasom, ko je to pac treba. Samo ta komodnost brise namen avtocest…

Upam, da nisi zamešal hitro cesto z avtocesto:). Po hitri cesti vedno vozil po levem pasu in še ta je največkrat prepočasen.

men gredo tud na živce počasnele na prehitevalnem pasu…ma vsi uni do 140km/h naj bodo tam na desnem pasu al pa se čim hitrej umaknejo.

Mene pa grejo na živce tisti, ki se ti odzadaj zalimajo in blendajo, ker želijo voziti krepko čez 130, češ, prehiti bolj hitro in se umakni.

pojma nimate … vožnjo je treba pametno načrtovai em so tovorbjaki, am oni, ki šparajo na porabi … skratka — izogibajte se masovnih premikanj folka ….

ampak, ker ste idijoti … uživajre v gnusu potovanja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mene pa grejo na živce tisti, ki se ti odzadaj zalimajo in blendajo, ker želijo voziti krepko čez 130, češ, prehiti bolj hitro in se umakni.[/quote]

ja zakaj pa se ne odmakneš hitrejšemu?

jaz se vedno, sicer se to ne zgodi velikokrat, ampak meni ni potrebno blendat in se mi zalimat za rit, se umaknem, dam nogo dol z gasa, počakam da gre mimo in v lov za njim.

Gre za slovenske avtoceste.

manj ko je folka na cestah … lpše in lažje se jaz vozim … ob dani situaciji rabimo veliko mrtvih čim preje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ona ima v mislih kar pravo cesto. Takoj, ko prehitiš vozilo, se je treba postaviti na desni pas, ne pa kar naprej voziti po prehitevalnem pasu. Tudi sama to opažam in ti vozniki onemogočajo drugim voznikom prehitevanje takrat, ko vozijo za tovornjakom, avtobusom ali kakšnim starejšim gospodom, ki vozi po avtocesti 70 km/h. Precej jih je tudi takih, ki menjajo pasove brez smernikov, tako da ti samo jasnovidnost pomaga, da veš, kam se bo postavil.

Mene pa grejo na živce tisti, ki se ti odzadaj zalimajo in blendajo, ker želijo voziti krepko čez 130, češ, prehiti bolj hitro in se umakni.[/quote]
Se strinjam. Omejitev je 130 in je bedarija, da se moraš umikati ali prekoračiti omejitev zaradi nekega bedaka, ki ne upošteva omejitev.

Seveda pa se je treba umakniti na desni pas, ko prehitiš.

Mene pa grejo na živce tisti, ki se ti odzadaj zalimajo in blendajo, ker želijo voziti krepko čez 130, češ, prehiti bolj hitro in se umakni.[/quote]
Se strinjam. Omejitev je 130 in je bedarija, da se moraš umikati ali prekoračiti omejitev zaradi nekega bedaka, ki ne upošteva omejitev.

Seveda pa se je treba umakniti na desni pas, ko prehitiš.[/quote]

Zanimivo je, da tisti, ki so obupni vozniki, zase mislijo, da so super vozniki. :)) Verjetno je tako tudi pri seksu. :)))


Obupni so ponavadi objestni, ki ne spoštujejo drugih in ne upoštevajo pravil. S takšnim pristopom pa pri seksu res ne moreš biti zadovoljen. 🙂


Obupni so ponavadi objestni, ki ne spoštujejo drugih in ne upoštevajo pravil. S takšnim pristopom pa pri seksu res ne moreš biti zadovoljen. :)[/quote]
Sex pri 130 na uro??? Jeb#$%& morda?!?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mene pa grejo na živce tisti, ki se ti odzadaj zalimajo in blendajo, ker želijo voziti krepko čez 130, češ, prehiti bolj hitro in se umakni.[/quote]

ja zakaj pa se ne odmakneš hitrejšemu?

jaz se vedno, sicer se to ne zgodi velikokrat, ampak meni ni potrebno blendat in se mi zalimat za rit, se umaknem, dam nogo dol z gasa, počakam da gre mimo in v lov za njim.[/quote]

Ne govorim o tem, da se ne umaknem. Se, ko prehitim. Govorim o tem, da prehitevam in me od zadaj nekdo “izsiljuje” in se mi dobesedno vtakne za rit, ker bi rad pospešil krepko čez 130. Tega ne prenesem in ogromno Slovencev nima nobene kulture vožnje..

srčki blesav … v npr. (NL) (I), (A), … je omejitev 120/130 km/h … jih ne dosežeš niti sredi noči .. zaradi osebnih avtov

v SVN pa so posebnost še kamijoni — kot, da imamo avtoceste zaradi njih,
skratka – samo idijoti ne znajo načrtovati poti za zabavo, prosti čas

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Se kar strinjam z enoeno1 in Robijem tudi jaz ko prehitevam po AC vozim cirka 120 ali 130 in velikokrat se odzadej nalima kak nestrpnež ki vozi 150, 160 in blenda in mezika na vse nacine. Je pa ocitno tudi tle na monu dosti nestrpnezev oz. bolje receno nestrpnic take sorte. Ce opazim, da vozi za mano po prehitevalnem pasu kak manijak raje pospesim in se hitro umaknem na vozni pas, ker se ti je sposoben še zabiti v avto je pa tega vendarle manj kot vcasih, ker jih je ocitno ze precej pokojnih : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

na AC je minimalna dovoljena hitrost 1/2 manj, kot je omejitev!! na tistem delu.
Kaj kdo počne za mano … me ne zanima. Sploh, ker ne moli ven bankovec za 500€, ki bi mi ga dal, da mu dovolim voziti po njegovo.
Je, kot, da ga ni. Če se mi zazdi nakažem, da se bom umaknil desno … traja 3 – 5 km, da ima prostor ☺

pa kaj ste tukaj same gliste – brez vretenc, svojega “prav”, dostojanstva … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ja zakaj pa se ne odmakneš hitrejšemu?

jaz se vedno, sicer se to ne zgodi velikokrat, ampak meni ni potrebno blendat in se mi zalimat za rit, se umaknem, dam nogo dol z gasa, počakam da gre mimo in v lov za njim.[/quote]

Ne govorim o tem, da se ne umaknem. Se, ko prehitim. Govorim o tem, da prehitevam in me od zadaj nekdo “izsiljuje” in se mi dobesedno vtakne za rit, ker bi rad pospešil krepko čez 130. Tega ne prenesem in ogromno Slovencev nima nobene kulture vožnje..[/quote]A ste dobro potovali?
Joj bila je vsaj 5kilometersja kolona!
Oh pol je bilo pa naporno vozit?
Kje pa! Sem bila prva……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne govorim o tem, da se ne umaknem. Se, ko prehitim. Govorim o tem, da prehitevam in me od zadaj nekdo “izsiljuje” in se mi dobesedno vtakne za rit, ker bi rad pospešil krepko čez 130. Tega ne prenesem in ogromno Slovencev nima nobene kulture vožnje..[/quote]A ste dobro potovali?
Joj bila je vsaj 5kilometersja kolona!
Oh pol je bilo pa naporno vozit?
Kje pa! Sem bila prva……
[/quote]

Oh, kako duhovito.

A ste dobro potovali?
Joj bila je vsaj 5kilometersja kolona!
Oh pol je bilo pa naporno vozit?
Kje pa! Sem bila prva……
[/quote]

Oh, kako duhovito.[/quote]Ja, kje so pa smeški? 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Oh, kako duhovito.[/quote]Ja, kje so pa smeški? 😉 :)))[/quote]

Na, :). Več kot enega si tista “šala” ne zasluži.

Ja, kje so pa smeški? 😉 :)))[/quote]

Na, :). Več kot enega si tista “šala” ne zasluži.[/quote]

Khm…si se počutila prizadeto ob “šali” ?
:))

Ja, kje so pa smeški? 😉 :)))[/quote]

Na, :). Več kot enega si tista “šala” ne zasluži.[/quote]
Na, :), dam še jaz enega zraven, da bo pošteno. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close