Najprivlačnejši moški
Dajte nalimat slikice vam najprivlačnejših moških.
[img]http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2008/06/keanu-chow/keanu-reeves-china-chow-01.jpg[/img]
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRb6moo-2c84XfQAPsUMrqP9LOb62z1UEJLaVARUfr3lDVkIMc-ng[/img]
[img]http://images.askmen.com/galleries/men/jude-law/pictures/jude-law-picture-2.jpg[/img]
Moj izbor ( žensk ) seveda all`italiana : )
http://www.ranker.com/pics/N788283/cristina-chiabotto-all-people-photo-1
http://planetoddity.com/wp-content/uploads/2009/10/monica_bellucci.jpg?ebbab7
Oh, Antilopa von Gaga spet skuša delati red na forumu. Še posebno, kadar pišejo ženske uporabnice. Nisi preveč forumsko gostoljubna pri novinkah, kajne?
Se vam opravičujem, Antilopa von Gaga, ker nisem uporabila iskalnika. Na grmado z mano.
Zanimivo, tukaj se mnoge teme ponavljajo. Še posebej glede samskih ljudi, starih 30-letnic in varanju. V teh primerih pa se nič ne obregneš. Aja, saj res, o tem pišejo večinoma moški, le kako sem lahko pozabila …
Oh, Antilopa von Gaga spet skuša delati red na forumu. Še posebno, kadar pišejo ženske uporabnice. Nisi preveč forumsko gostoljubna pri novinkah, kajne?
Se vam opravičujem, Antilopa von Gaga, ker nisem uporabila iskalnika. Na grmado z mano.
Zanimivo, tukaj se mnoge teme ponavljajo. Še posebej glede samskih ljudi, starih 30-letnic in varanju. V teh primerih pa se nič ne obregneš. Aja, saj res, o tem pišejo večinoma moški, le kako sem lahko pozabila …[/quote]
A dej no, stara znanka na vidiku v posladkani preobleki. :))
Sem v eni temi napisala, da me moti, ker se teme ponavljajo.
Glede gostoljubnosti pa – jaz sem samo ena od uporabnic, zato ne vem, zakaj bi ti izražala posebno gostoljubje. Lahko pa se obrneš na Primoža in Robija, bosta organizirala poseben ognjemet zate. Je pa tako, da ti nisi nova uporabnica, ampak stara uporabnica, ki je že 100-krat zamenjala nick.
Frutabela, lahko bi malo korigirala naslov teme, pa bi se že dalo kaj novega napisati (en prijateljski nasvet), npr. najprivlačnejši moški v politiki ali moški, ki slovijo po privlačnosti, pa v resnici niso privlačni…Potem bi ženske lahko debatirale o tem, kateri moški jim sploh ni všeč, čeprav naj bi veljal za lepotca. Evo, meni Brad Pitt sploh ni všeč. Sem gledala nekaj njegovih filmov in vsakič poskušam ugotoviti, kaj so druge ženske našle na njem. :)))) Že na ulici srečam bolj fletne moške.
Men je tale, tko tak..za gledat:)))
http://eu.cdn281.fansshare.com/photos/matthewmcconaughey/matthew-mcconaughey-571409503.jpg
http://moviesback.com/wp-content/uploads/2013/06/138.jpg
torej še enkrat prilimam enako:)) čez tega lepotca ga ni..
na sliki sem jaz … ti si še v vampu kakšne domorodke ☺[/quote]
Hm, neverjetna podobnost, da nisva v žlahti?[/quote]
od katere pa si ti … jst sm podelal vsako tadrugo ☺
od katere pa si ti … jst sm podelal vsako tadrugo ☺[/quote]
uf pol pa nisva..jest sem vsako ta prvo…:))[/quote]
nisi mogel … taprve pa drugim descem ne “dajejo” ☺
nisi mogel … taprve pa drugim descem ne “dajejo” ☺[/quote]
še takrat, ko se zlažem..me zalotijo…ok..jest sem posvojen..[/quote]
a nisi sirota – brez očeta in mame … rodila te je pa eprueta ☺
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://heritageaction.files.wordpress.com/2011/02/493px-homo_heidelbergensis_10233446.jpg[/img]