Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Najprivlačnejši moški

Najprivlačnejši moški

Dajte nalimat slikice vam najprivlačnejših moških.

[img]http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2008/06/keanu-chow/keanu-reeves-china-chow-01.jpg[/img]

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRb6moo-2c84XfQAPsUMrqP9LOb62z1UEJLaVARUfr3lDVkIMc-ng[/img]

[img]http://images.askmen.com/galleries/men/jude-law/pictures/jude-law-picture-2.jpg[/img]

Tako temo smo že imeli pod naslovom “moški po ženskem okusu”. Ravno tako na ŽM čveku.

Moj izbor ( žensk ) seveda all`italiana : )

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/225/425/italy_display_image.jpg?1273780115

http://www.ranker.com/pics/N788283/cristina-chiabotto-all-people-photo-1

http://planetoddity.com/wp-content/uploads/2009/10/monica_bellucci.jpg?ebbab7

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Oh, Antilopa von Gaga spet skuša delati red na forumu. Še posebno, kadar pišejo ženske uporabnice. Nisi preveč forumsko gostoljubna pri novinkah, kajne?

Se vam opravičujem, Antilopa von Gaga, ker nisem uporabila iskalnika. Na grmado z mano.

Zanimivo, tukaj se mnoge teme ponavljajo. Še posebej glede samskih ljudi, starih 30-letnic in varanju. V teh primerih pa se nič ne obregneš. Aja, saj res, o tem pišejo večinoma moški, le kako sem lahko pozabila …

Oh, Antilopa von Gaga spet skuša delati red na forumu. Še posebno, kadar pišejo ženske uporabnice. Nisi preveč forumsko gostoljubna pri novinkah, kajne?

Se vam opravičujem, Antilopa von Gaga, ker nisem uporabila iskalnika. Na grmado z mano.

Zanimivo, tukaj se mnoge teme ponavljajo. Še posebej glede samskih ljudi, starih 30-letnic in varanju. V teh primerih pa se nič ne obregneš. Aja, saj res, o tem pišejo večinoma moški, le kako sem lahko pozabila …[/quote]

A dej no, stara znanka na vidiku v posladkani preobleki. :))

Sem v eni temi napisala, da me moti, ker se teme ponavljajo.

Glede gostoljubnosti pa – jaz sem samo ena od uporabnic, zato ne vem, zakaj bi ti izražala posebno gostoljubje. Lahko pa se obrneš na Primoža in Robija, bosta organizirala poseben ognjemet zate. Je pa tako, da ti nisi nova uporabnica, ampak stara uporabnica, ki je že 100-krat zamenjala nick.

Frutabela, lahko bi malo korigirala naslov teme, pa bi se že dalo kaj novega napisati (en prijateljski nasvet), npr. najprivlačnejši moški v politiki ali moški, ki slovijo po privlačnosti, pa v resnici niso privlačni…Potem bi ženske lahko debatirale o tem, kateri moški jim sploh ni všeč, čeprav naj bi veljal za lepotca. Evo, meni Brad Pitt sploh ni všeč. Sem gledala nekaj njegovih filmov in vsakič poskušam ugotoviti, kaj so druge ženske našle na njem. :)))) Že na ulici srečam bolj fletne moške.

Punce ne se kregat : )))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Res je ta tema že bila in takrat smo bile ženske vse sklepčne, da je bilo prav vse kar smo nalimale gor njami. Tako da … komot se gremo še enkrat :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Men je tale, tko tak..za gledat:)))

http://eu.cdn281.fansshare.com/photos/matthewmcconaughey/matthew-mcconaughey-571409503.jpg

brez tega vas nebi bilo

[img]http://heritageaction.files.wordpress.com/2011/02/493px-homo_heidelbergensis_10233446.jpg[/img]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

FrutaBELA, ce se ne mores odlocit, glasujem za 3., ker ima lepe ocke in mi deluje drzen :).

http://moviesback.com/wp-content/uploads/2013/06/138.jpg

torej še enkrat prilimam enako:)) čez tega lepotca ga ni..

Ej, kje si najdu mojo sliko, kaj pa avtorske pravice???


na sliki sem jaz … ti si še v vampu kakšne domorodke ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


na sliki sem jaz … ti si še v vampu kakšne domorodke ☺[/quote]

Hm, neverjetna podobnost, da nisva v žlahti?


na sliki sem jaz … ti si še v vampu kakšne domorodke ☺[/quote]

Hm, neverjetna podobnost, da nisva v žlahti?[/quote]
od katere pa si ti … jst sm podelal vsako tadrugo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hm, neverjetna podobnost, da nisva v žlahti?[/quote]
od katere pa si ti … jst sm podelal vsako tadrugo ☺[/quote]

uf pol pa nisva..jest sem vsako ta prvo…:))


od katere pa si ti … jst sm podelal vsako tadrugo ☺[/quote]

uf pol pa nisva..jest sem vsako ta prvo…:))[/quote]
nisi mogel … taprve pa drugim descem ne “dajejo” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

uf pol pa nisva..jest sem vsako ta prvo…:))[/quote]
nisi mogel … taprve pa drugim descem ne “dajejo” ☺[/quote]

še takrat, ko se zlažem..me zalotijo…ok..jest sem posvojen..


nisi mogel … taprve pa drugim descem ne “dajejo” ☺[/quote]

še takrat, ko se zlažem..me zalotijo…ok..jest sem posvojen..[/quote]
a nisi sirota – brez očeta in mame … rodila te je pa eprueta ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

še takrat, ko se zlažem..me zalotijo…ok..jest sem posvojen..[/quote]
a nisi sirota – brez očeta in mame … rodila te je pa eprueta ☺[/quote]

vse veš o meni…dete iz epruvete:)))

Zgolj vizualna podoba brez vsebine je NIČ, zato nimam nobene fotke t.i. najprivlačnejšega moškega.


svoje pa tudi ne objaviš … zihr je zihr ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


svoje pa tudi ne objaviš … zihr je zihr ☺[/quote]

Seveda ne, ker nočem da nekateri skočite v luft od foušije:).

Meni so pa športniki všeč. Fotk se mi ne da lepit. Ampak jih je kar nekaj. Plavalci, košarkaši, veslači…. njami.
Ja, drugače pa veš, tule gor so eni taki, da delajo red. Mislijo, da smejo le oni odpirat teme :).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close