Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Seksapilni košarkarji

Seksapilni košarkarji

evo vam temice babnice … izlijte se ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A bejž no, babnice? Temo pa odpre moški. 🙂

No, meni je v oči padel Pietro Aradori. Tak ta pravi borec, z vidnimi bojni ranami. In ja, moj mož to ve. Midva skupaj prekomentirava ženske in moške, od Sanje Modrić dalje.

[img]http://www.panorama.it/images/sport/u/22361807-2/Europei-di-basket-l-Italia-e-pronta.-Parola-di-Aradori_h_partb.jpg[/img]

[img]http://img.rtvslo.si/_up/upload/2013/08/24/65023176_aradori_show.jpg[/img]


pa ti si kot ona Marija – I.N.R.I._jeva mama, ki ga je skamnala, ko je rekel, naj prvi vrže kamen, ki je brez greha ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pa ti si kot ona Marija – I.N.R.I._jeva mama, ki ga je skamnala, ko je rekel, naj prvi vrže kamen, ki je brez greha ☺☺☺[/quote]

Eh ja, saj imam tud kakšnega geja med znanci. In z veseljem pogleda kakšno tekmo. Pa ga tega ni sram priznat. To ni greh, veš. 🙂


pa ti si kot ona Marija – I.N.R.I._jeva mama, ki ga je skamnala, ko je rekel, naj prvi vrže kamen, ki je brez greha ☺☺☺[/quote]

Eh ja, saj imam tud kakšnega geja med znanci. In z veseljem pogleda kakšno tekmo. Pa ga tega ni sram priznat. To ni greh, veš. :)[/quote]
itak je najbolje, da imate babnice v (z)vezah za frende pedre … se vsaj oblačite okusno

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Eh ja, saj imam tud kakšnega geja med znanci. In z veseljem pogleda kakšno tekmo. Pa ga tega ni sram priznat. To ni greh, veš. :)[/quote]
itak je najbolje, da imate babnice v (z)vezah za frende pedre … se vsaj oblačite okusno[/quote]

Jaz za to ne potrebujem frenda. Imam v družini profesonalce na tem področju in prirojeni talent.
Moji znanci geji pa žal dlje kot do rdečih očal in roza srajce ne pridejo.

No, pejd zdaj fantke gledat, če že navijat ne znaš. 🙂 Ciao!

Ta je tudi meni seksi. :))

Ta je tudi meni seksi. :))[/quote]

Je rekel moj, da si te flajštre zanalašč lima, da bi bil ženskam seksi. 🙂
Na tej sliki jo je skupil na tekmi s Slovenijo še avgusta pred Eurobasketom. Zdaj ima pa spet en nov obliž.
[img]http://static.sky.it/static/contentimages/original/sezioni/sport/basket/2013/09/09/pietro_aradori_italia_svezia_getty.jpg[/img]

Zelo lepe oči ima, se strinjaš? 🙂

Žalostno gleda. 🙂

Colin Farell, Miha Šalehar varianta “tužne oči”. 🙂

Žalostno gleda. 🙂

Colin Farell, Miha Šalehar varianta “tužne oči”. :)[/quote]

Temu jaz rečem “oči s sporočilom”. Verjetno si opazila, da imajo nekateri ljudje tako lepe oči, da dejansko “govorijo”? Take “tužne oči” je imel Paul Newman v tistem filmu Mačka na vroči pločevinasti strehi. :))

Žalostno gleda. 🙂

Colin Farell, Miha Šalehar varianta “tužne oči”. :)[/quote]

Kaj ne bo žalostno gledal, če so mu najprej Slovenci nato pa še Hrvatje sprašili rit…

Žalostno gleda. 🙂

Colin Farell, Miha Šalehar varianta “tužne oči”. :)[/quote]

Temu jaz rečem “oči s sporočilom”. Verjetno si opazila, da imajo nekateri ljudje tako lepe oči, da dejansko “govorijo”? Take “tužne oči” je imel Paul Newman v tistem filmu Mačka na vroči pločevinasti strehi. :))[/quote]

Drži. Meni so oči na splošno pomembne pri sogovorniku oziroma sem zelo pozorna na njihovo sporočilnost. Tudi ko gre za ženske.

Temu jaz rečem “oči s sporočilom”. Verjetno si opazila, da imajo nekateri ljudje tako lepe oči, da dejansko “govorijo”? Take “tužne oči” je imel Paul Newman v tistem filmu Mačka na vroči pločevinasti strehi. :))[/quote]

Drži. Meni so oči na splošno pomembne pri sogovorniku oziroma sem zelo pozorna na njihovo sporočilnost. Tudi ko gre za ženske.[/quote]

Na jugu takemu pogledu rečejo…jebozovan pogled…slovenski prevod je precej lepši…fukotožen pogled…:))

Temu jaz rečem “oči s sporočilom”. Verjetno si opazila, da imajo nekateri ljudje tako lepe oči, da dejansko “govorijo”? Take “tužne oči” je imel Paul Newman v tistem filmu Mačka na vroči pločevinasti strehi. :))[/quote]

Drži. Meni so oči na splošno pomembne pri sogovorniku oziroma sem zelo pozorna na njihovo sporočilnost. Tudi ko gre za ženske.[/quote]

Bikini, ti si kar simpatična sogovornica. Se vidi, da si Primorka. :))

Drži. Meni so oči na splošno pomembne pri sogovorniku oziroma sem zelo pozorna na njihovo sporočilnost. Tudi ko gre za ženske.[/quote]

Na jugu takemu pogledu rečejo…jebozovan pogled…slovenski prevod je precej lepši…fukotožen pogled…:))[/quote]

Poet, pa ti si poliglot. :))

čak mal … a večji štor ko je tip … več šans ima pri babnicah??

aja, pri onih, ki zanosijo s takim iz druge teme in rabijo očeta otroku ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, evo vam še enega borca, z bojnimi poslikavami. 🙂
Grk Georgios Printezis. Vedno znovame čudi kako mu uspe celo tekmo obdržat “popedenano” frizuro. 🙂

[img]http://img.yle.fi/urheilu/koripallo/koripallon_em_2013/article6817141.ece/ALTERNATES/w960/printezis_georgios_050913_e.jpg[/img]

[img]http://1.bp.blogspot.com/-c02ir_5-pJ0/UizEK9y8JZI/AAAAAAAAjlU/11Gz9Q-iPOk/s1600/PRINTEZHS+ETHNIKI+2.jpg[/img]

[img]http://images.newsnow.gr/50/502342/printezis–me-tin-plati-ston-toixo-pistevo-tha-antidrasoume-kalytera-VIDEOS-1-315×236.jpg[/img]

[img]http://img.syrostoday.gr/articles/original/printezis_giorgos_oly.jpg[/img]

[img]http://www.efsyn.gr/wp-content/uploads/2013/09/printezis-280×250.jpg[/img]

[img]http://4.bp.blogspot.com/_LAyoBSIf7y4/TL4KtQ07WAI/AAAAAAAAAMo/o_5eg2P-2hw/s320/print+2.jpg[/img]

[img]http://data.whicdn.com/images/61572022/large.jpg[/img]

una moja slika z druge teme je fotošop metro_desca napram slikam tukaj ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

najbolj seksapilen košarkar vseh časov

Meni sicer te krace na telesih imenovane tatoo-ji niso všeč niti na moškem. Informacija za Poeta. :))

Zdaj mi poveš, ko sem si tvoje ime že tetoviral na ljubavni tepih..:)))

No zdaj poznate razlog zakaj se z ženskami nikoli ne splača pogovarjat o športu. One ne ocenjujejo igro, ampak seksipilnost igralcev.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ja, seveda! Temo je odprl moški, jaz sem se ji samo prilagodila.

Se pa lahko o športu meniva tudi zelo strokovno, če hočeš. Pa ne le o košarki. Ne posplošuj na podlagi svojih izkušenj z ženskami. Sem prepričana, da se najde veliko žensk, ki o športu ve veliko več kot ti. Pa brez zamere.

Ja, seveda! Temo je odprl moški, jaz sem se ji samo prilagodila.

Se pa lahko o športu meniva tudi zelo strokovno, če hočeš. Pa ne le o košarki. Ne posplošuj na podlagi svojih izkušenj z ženskami. Sem prepričana, da se najde veliko žensk, ki o športu ve veliko več kot ti. Pa brez zamere.[/quote]

To pa drži, imam prijateljico, ki je velika Chelsea fenica, ve vse o igralcih, rezultatih zadnjih 10 let..skratka živ leksikon…da ne govorim, da ima Chelsea posteljnino, skodelice za kavo, pouštre, drese, kulije, koledar, pižamo..pa da ne naštevam dalje…:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close