Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Od 1.10.2013 po dekretu Bratuškove obvezna

Od 1.10.2013 po dekretu Bratuškove obvezna

uporaba troslojnega wc papirja…..en list po uporabi poslati na davčno

Jaz jim bom kar dva, zelo rada dam državi, kar ji pripada 😀

Hahah a s štempljem poslati na davčno : D 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Zakaj je na vseh WC-jih javne uprave troslojni papir? Ker rabijo za vsak drek najmanj tri kopije! 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close