Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Od 1.10.2013 po dekretu Bratuškove obvezna Od 1.10.2013 po dekretu Bratuškove obvezna anonimni uporabnik 13.09.2013 ob 10:54 zadnji odgovor 13.09.2013 ob 19:06 uporaba troslojnega wc papirja…..en list po uporabi poslati na davčno Prijavi Calypso 13.09.2013 ob 10:55 zadnji odgovor 13.09.2013 ob 19:06 Jaz jim bom kar dva, zelo rada dam državi, kar ji pripada 😀 Prijavi seba111 13.09.2013 ob 10:57 zadnji odgovor 13.09.2013 ob 19:06 Hahah a s štempljem poslati na davčno : D 😀 Prijavi https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw Goldfish 13.09.2013 ob 19:06 zadnji odgovor 13.09.2013 ob 19:06 Zakaj je na vseh WC-jih javne uprave troslojni papir? Ker rabijo za vsak drek najmanj tri kopije! 🙂 Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.