al prav se piše
Ne, to bi bila perzijska preproga. Po ljudeh pa že tako tacaš, brez da jim odereš kožo.[/quote]
Vidva sta tako prisrčna :)[/quote]
Jaz niti nisem imela kakšnega posebnega mnenja o njem, sem ga še celo kdja zagovarjala. Ampak včeraj me je pa do konca razočaral, priznam. Niti nisem jezna, samo razočarana.
a to bi bila tvoja koža s tebe odrta in tvojo krvjo polita … ja, prosim ☺[/quote]
Ne, to bi bila perzijska preproga. Po ljudeh pa že tako tacaš, brez da jim odereš kožo.[/quote]
pa ne, da sebe prištevaš med ljudi???
a nisi baba ☺
Vidva sta tako prisrčna :)[/quote]
Se strinjam, prav ujameta se v svojem sarkazmu :))[/quote]
šit … a spet “podbacujem”, da mi je ta babji zdriz pred drugimi vsaj tako blizu, da se naju vidi v isti “sliki”
Ne, to bi bila perzijska preproga. Po ljudeh pa že tako tacaš, brez da jim odereš kožo.[/quote]
pa ne, da sebe prištevaš med ljudi???
a nisi baba ☺[/quote]
Ne, baba pa res nisem. Ponekod s tem imenujejo babico.
Ampak tudi baba je človek, če ne veš. Saj, kako bi to sploh lahko vedel, če si pripadnik druge vrste.
pa ne, da sebe prištevaš med ljudi???
a nisi baba ☺[/quote]
Ne, baba pa res nisem. Ponekod s tem imenujejo babico.
Ampak tudi baba je človek, če ne veš. Saj, kako bi to sploh lahko vedel, če si pripadnik druge vrste.[/quote]
Pravijo da žensko pretepa pijan mož… sploh ni res. Žensko vedno tepe njen… jezik… če se milo izrazim 🙂
pa ne, da sebe prištevaš med ljudi???
a nisi baba ☺[/quote]
Ne, baba pa res nisem. Ponekod s tem imenujejo babico.
Ampak tudi baba je človek, če ne veš. Saj, kako bi to sploh lahko vedel, če si pripadnik druge vrste.[/quote]
Baba ima en jošk in en zob… dvomim da bi to bila ti 🙂
NM… daj, ene uporabnice/a, ki menjajo nicke hitreje kot dihajo, bi bile bolj potrebne tvoje pozornosti, kot pa dotična …
Ne, baba pa res nisem. Ponekod s tem imenujejo babico.
Ampak tudi baba je človek, če ne veš. Saj, kako bi to sploh lahko vedel, če si pripadnik druge vrste.[/quote]
Baba ima en jošk in en zob… dvomim da bi to bila ti 🙂
NM… daj, ene uporabnice/a, ki menjajo nicke hitreje kot dihajo, bi bile bolj potrebne tvoje pozornosti, kot pa dotična …[/quote]
kavelj je v tem, da se “dotična” na vsak načih hoče sončiti v moji veličini
če se prilepi na tebe (in odfu.ka od mene) ti dam za 3 pere
Baba ima en jošk in en zob… dvomim da bi to bila ti 🙂
NM… daj, ene uporabnice/a, ki menjajo nicke hitreje kot dihajo, bi bile bolj potrebne tvoje pozornosti, kot pa dotična …[/quote]
kavelj je v tem, da se “dotična” na vsak načih hoče sončiti v moji veličini
če se prilepi na tebe (in odfu.ka od mene) ti dam za 3 pere[/quote]
Nisi tako velik kot je velika tvoja senca. Ne pozabi tega. Pa tudi tega ne, da je senca največja, ko sonce vzhaja in ko zahaja. Kje je tvoje sonce, pa sam presodi. Na vzhodu menda ne…
Spominov na to, na koga vse se ti pripopaš, pa rajši ne bi obujala.
Čeprav te nihče ni klical….Je pravilno takole (v hrvaškem jeziku):
Je li me netko zvao? Prevod: Ali me je kdo klical?
Je li mene tko zvao? V primeru, če želiš vprašati, če je nekdo izrecno tebe klical.[/quote]Močno dvomim Atilopa, da je karkoli od tega pa bilo osebno ali neosebno
drugače pa….. jel me netko trazio tako to izgleda ko se legenda pogovarja u stranom jeziku.…… 😉
Ma, daj, a ti to resno? Ti moraš pa res vse pokvarit. Jaz sem ti že v celoti sestavila osmrtnico.
[center]IN MEMORIAM
☻☻☻
V 50+ letu in veliko prepozno nas je zapustil naš nepriljubljeni
NM-3w
legenda, IT mojster,
specialist urolog, ginekolog in proktolog, 3v1
sodnik, porotnik in rabelj vsem monovcem
Odšel je pričakovano zaradi svojega nepredvidenega samomora iz zasede.
Njegove zadnje besede so bile @#$%&, @#$%&, @#$%&, @#$%&
Ostal bo v našem spominu tam, kjer nam je vedno bil – na jetri
Brez tebe MON nikoli ne bo več to, kar je bil.
Počivaj v blokadi ![/center]
[center]Margot_[sup]črtica simbolično spuščena[/sup][/center]
Forum je zaprt za komentiranje.