Za Monovske perverzneže
In kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Nič nimam proti temu, če vsak počne s svojim telesom kar hoče. Ampak vsak NE počne s svojim telesom kar hoče.
Trgovina z belim blagom je kriminal. In to ni nekaj izmišljenega. To obstaja, tudi v Sloveniji. Čeprav Slovenija običajno ni končna destinacija, ampak večinoma samo tranzitna država.
O tem ti lahko malo več napišem kot zgolj, da je to “najstarejša obrt”. Lahko ti dam tudi kontakte v Romuniji in v Albaniji recimo, ki ti bodo o tem povedali še več kot ti lahko jaz.
»V Beogradu sem ostala štiri mesece, v neki stari hiši, kjer nisi vedel ali je noč ali dan. Enkrat na teden, ob sredah, so nam prinašali hrano. Prijatelj našega gospodarja nam je govoril: »Tale hrana bi morala zadostovati do naslednje srede«. Poizkušale smo zlomiti ograjo, da bi lahko zbežale. Nekega dne je neka Romunka skušala odpreti okno, vendar je ravno v tistem momentu v sobo vstopil gospodar. »A bi rada več svetlobe, kaj?« Potem je potegnil pištolo in ji jo postavil na sence. Rotile smo ga, naj ji vsaj dovoli zmoliti Očenaš in se posloviti od svoje družine – povedala nam je, da ima dve leti staro hčerko. Vendar ni doživela, da bi zmolila, na otroka ni uspela niti pomisliti…« Zapis zvočnega zapisa pričanja moldavskega dekleta Nadie, v dokumentarnem filmu »Ruta očajnica«, avtorice Sanje Mikleušević, novinarke HTV.
In takšnih in podobnih zgodb poznam jaz na stotine.
ojej … kakšni predsodki
“rdeče četrti” so predvsem turistično zanimive lokacije … so v več mestih po EU
in ja, bejbe morajo zaslužiti tudi za najemnino izložbenih oknov ☺
za Bikini_ & Co., ki nimate kaj početi med rjuhami pa: poglejte na tadva portala:
xvideos.com in xbef.com … plus guglanje za xxx clipi ☺
btw: v Amsterdamu sem bil že večkrat – v tej četrti imajo prav ljubke T-majice, kapice s šildom, lončke za čaj, kavo …
elaborat o “rdečih četrteh” (za ženske)
Teza: ni vsaka ženska sposobna se prodajati na trgu
Antiteza: profesionalke imajo jaseno vizijo, cilj in cenik stritev
Sinteza: “formalna” partnerica lahko izračuna za koliko za svoje “usluge” obere desca za kozmetiko, cote, nego obraza & telesa, …
In kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Nič nimam proti temu, če vsak počne s svojim telesom kar hoče. Ampak vsak NE počne s svojim telesom kar hoče.
Trgovina z belim blagom je kriminal. In to ni nekaj izmišljenega. To obstaja, tudi v Sloveniji. Čeprav Slovenija običajno ni končna destinacija, ampak večinoma samo tranzitna država.
O tem ti lahko malo več napišem kot zgolj, da je to “najstarejša obrt”. Lahko ti dam tudi kontakte v Romuniji in v Albaniji recimo, ki ti bodo o tem povedali še več kot ti lahko jaz.[/quote]
to kar sem napisal, da se v slo obrne veliko neobdavčenega denarja v tek obrti ki steče mimo državne malhe….in ti tvoji kontakti…verjetno se ukvarjajo z belim blagom al kaj si že hotela povedat s temi kontakti iz albanije in romunije?
In kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Nič nimam proti temu, če vsak počne s svojim telesom kar hoče. Ampak vsak NE počne s svojim telesom kar hoče.
Trgovina z belim blagom je kriminal. In to ni nekaj izmišljenega. To obstaja, tudi v Sloveniji. Čeprav Slovenija običajno ni končna destinacija, ampak večinoma samo tranzitna država.
O tem ti lahko malo več napišem kot zgolj, da je to “najstarejša obrt”. Lahko ti dam tudi kontakte v Romuniji in v Albaniji recimo, ki ti bodo o tem povedali še več kot ti lahko jaz.[/quote]
to kar sem napisal, da se v slo obrne veliko neobdavčenega denarja v tek obrti ki steče mimo državne malhe….in ti tvoji kontakti…verjetno se ukvarjajo z belim blagom al kaj si že hotela povedat s temi kontakti iz albanije in romunije?[/quote]X6 a tebi je pri vsej stvari sporno zgolj to, da država od tega “posla” ne pobere davkov? …….. :/
To si uspel razbrat iz prispevka? 🙁
zočno tako, sporno je vse kar diši po sivi ekonomiji, pa še tole ti dodam, kaj n isporno tudi novodobno suženjstvo ko dela ženska na tri izmene v proizvodnji za plačo s katero ne more preživeti družine? si je prislijena izposojati denar na črnem trgu in vračati oderuške obresti? ali žesnke ki si ogulijo komolce do kosti v 40 letih proizvodnje za min plačo na koncu pa dobi 385 eur penzije?
tako da ukvarjanje s prostitucijo le ni edina slaba alternativa za ženske, so druge še hujše in povsem legalne v naši družbi….
pajk, ti ki delaš v javni upravi bi moral biti prvi , ki bi preganjal sivo ekonomijo, namesto tega pa aktivno sodeluješ v njej, vsaj če se prav spomnim ti obiski prostitutk niso tuji?[/quote]
bluziča
tema je pro / za
tema NI trgovina z belim blagom
tema prikazuje legalno (obdavčeno) dejavnost
pejta na ringaraja.net stresat kozlarije
Še dobro, ker drugače bi lahko tebe obsodili, da je država v takem…. stanju kot je ;)[/quote]
Hehe, sem že večkrat zapisala, da če bi se vsi tako ravnali kot jaz, bi bila država v čudovitem stanju. Vse prispevke plačam do 15. v mesecu in tudi vse davke in carinske dajatve. Prijavim tudi vse prilive iz tujine. 🙂
Še dobro, ker drugače bi lahko tebe obsodili, da je država v takem…. stanju kot je ;)[/quote]
Hehe, sem že večkrat zapisala, da če bi se vsi tako ravnali kot jaz, bi bila država v čudovitem stanju. Vse prispevke plačam do 15. v mesecu in tudi vse davke in carinske dajatve. Prijavim tudi vse prilive iz tujine. :)[/quote]Odlično!
Očitno ti nisi tista, ki ne plačuje davkov, ena druga je!
Samo da nam je vedet katera!? :)))))))))
Hehe, sem že večkrat zapisala, da če bi se vsi tako ravnali kot jaz, bi bila država v čudovitem stanju. Vse prispevke plačam do 15. v mesecu in tudi vse davke in carinske dajatve. Prijavim tudi vse prilive iz tujine. :)[/quote]Odlično!
Očitno ti nisi tista, ki ne plačuje davkov, ena druga je!
Samo da nam je vedet katera!? :)))))))))[/quote]
Saj za ene, tiste, ki ne delajo na črno, se že ve kdo so. Moje delo je zelo transparentno, ga ne morem skrit, tudi če bi hotela. 🙂
Odlično!
Očitno ti nisi tista, ki ne plačuje davkov, ena druga je!
Samo da nam je vedet katera!? :)))))))))[/quote]
Saj za ene, tiste, ki ne delajo na črno, se že ve kdo so. Moje delo je zelo transparentno, ga ne morem skrit, tudi če bi hotela. 🙂
http://seznami.gov.si/DURS/main_neplacniki.html%5B/quote%5DTole je pa že čista kalektivna razpaljotka….. Kdo pa je vsem tem k….m zvodnik? 😉
Forum je zaprt za komentiranje.