Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Crna_svila Crna_svila anonimni uporabnik 04.09.2013 ob 05:28 zadnji odgovor 03.09.2013 ob 20:41 Včeraj sem spoznal eno gospodično na netlogu. Zdelo se mi je da sva se ujela, a danes vidim da je zbrisala profil. Škoda pa tako fascinanten vrat je imela. Res škoda, mi je prav žal da je ni več gor. Verjetno je ne bom nikoli več videl..žal Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.